Białaczkowy, połamany Kostek - zbieramy na opłacenie operacji i rehabilitacji

Zbiórka zakończona
Wsparło 37 osób
3 022 zł (100,73%)

Rozpoczęcie: 8 Września 2021

Zakończenie: 15 Listopada 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
07 Października 2021, 14:21
Po operacji

Kostek po operacji został przewieziony  do Kotełkowa. Pomyślnie przeszedł operację i teraz przez miesiąc będzie miał ograniczoną mozliwośc poruszania się dlatego jest zamknięty w wolierze. Kostek jest fajnym kotełkiem, choć widze, ze warczy na kazdego kto zblizy się do jego siedziby mam nadzieje, ze to tylko chwilowe. Faktura za leczenie i pobyt Kostka w lecznicy wyniosła ponad 4600 zł Po miesiącu po operacji Kostek będzie miał zrobione kontrolne RTG i zobaczymy czy wszystko sie ładnie pozrastało.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu faktury za operację Kostka.

Kostek został zabrany na leczenie z bielskiego schroniska, gdzie trafił po wypadku. Od wielu lat ze schroniska zabieramy tylko "beznadziejne" przypadki i dzięki wspaniałym lekarzom, z którymi współpracujemy, stawiamy je na nogi i dajemy szanse na nowe, lepsze życie.

Kostek trafił do Przychodnia Roch-vet, ortopedia, neurologia, rehabilitacja Bielsko-Biała, która to przychodnia współpracuje z jednym z najlepszych chirurgów ortopedów dr. Martinem Novakiem.

Doktor po konsultacji, zaraz na drugi dzień przyjechał z Bohumina do Roch-vetu, gdzie  przeprowadził operacje Kostka. Miał złamanie kości udowej, które zostało złożone na gwoździu śródszpikowym i płycie.

To nie koniec problemów Kostka, po zrobieniu testów felv/fiv okazało się, ze Kostek ma białaczkę. Przed Kostkiem jeszcze długie leczenie, bardzo prosimy o pomoc w opłacaniu operacji (jeszcze nie mamy faktury, ale niedługo ją dostaniemy) leczenia i rehabilitacji.

Aktualna kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. Nie wiemy, jak długo potrwa leczenie i rehabilitacja Kostka, i ile będzie do zapłaty ostatecznie, dlatego kwota może się jeszcze zmienić w trakcie trwania zbiórki. Jeśli dzięki Państwa hojności zbierzemy kwotę większą, niż będzie potrzebna, różnicę chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia kolejnych kotów, które trafią pod naszą opiekę.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
62 zakończone zbiórki
Wsparło 37 osób
3 022 zł (100,73%)