Pomóżmy Kotałom na tymczasie !!!

Kotów potrzebujących jest tak wiele że obok fundacji i schronisk pełne ręce roboty mają także osoby prywatne, które nie potrafią przejść obok kociego nieszczęścia i ich domy są zawsze pełne kotów do leczenia, poszukujących domów. "Kotały na tymczasie" to dom tymczasowy dla kotów działający w okolicy Krakowa, zawsze pełny gwaru, miauczenia i kocich ogonków, które pobędą tu chwilę, zostaną przygotowane do adopcji a potem pojadą do nowego domu. Ostatni rok był bardzo ciężki, mnóstwo potrzebujących kotów, wielu udało się pomóc ale zostały do zapłacenia rachunki po leczeniu i sterylizacji. 

Jednej osobie ciężko jest zdobyć pieniądze na zapłacenie wszystkich rachunków, dlatego chcielibyśmy pomóc i stąd pomysł na tą zbiórkę.Kotały na tymczasie bardzo nam pomagają, zwłaszcza wtedy kiedy do wykarmienia jest jakiś koci maluch, nad którym trzeba sprawować opiekę przez całą dobę. 

Bez opłacenia zaległych rachunków, pomaganie w czasie nadchodzącego roku będzie bardzo ograniczone, wiele małych kociąt nie otrzyma szansy na znalezienie nowego domu. Pomóżmy Kotałom na tymczasie działać dalej - każda wrzucona do ich skarbonki złotówka pomoże im pomagać potrzebującym kotom !!!

Wsparli

10 zł

Ula

Powodzenia!
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Monika Strempel

Robicie świetną rzecz :)
50 zł

monika mikołajek

dla kotełów na tymczasie

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
101%
2 525,40 zł Wsparły 83 osoby CEL: 2 500 ZŁ