WYGRAJ kotom ZwierzakoBusa za... złotówkę!

Barbara Stachów
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz

Możesz wygrać Zwierzakobusa dla naszych kotów! Jeśli tylko będzie Ci się chciało chcieć! Kliknąć kilka razy, przelać 1 zł i kupić kociakom Zwierzakobusa! WIELKA rzecz? A taka prosta :-)

Samochód w naszej działalności to podstawa. Bo wozimy koty do lecznic kilka razy dziennie, przywozimy zgłaszane nam koty, transportujemy dzikie koty do lecznic na kastracje. WŁASNYMI SAMOCHODAMI… Które potem musimy odkazić (wyozonować), zmyć z tapicerki krew, mocz, wymiociny i kupy. Które się często psują i wtedy musimy korzystać z taksówek lub prosić znajomych o pomoc. Płacimy za benzynę z własnej kieszeni.

Anonimowy Pomagacz

Każdy uratowany kot, a zwłaszcza chory, po wypadku, amputacji, osierocony daje nam radość i uczucie wdzięczności, że po raz kolejny udało się uratować małe kocie istnienie. Jednym z takich kotów był Chucherko, zmaltretowane i wycieńczone kocie dziecko ze zmiażdżoną przednią łapką i wyrwanymi paluszkami w tylnej łapce. Gdy o nim usłyszałyśmy, nie pozostałyśmy obojętne. Zawiozłyśmy go do weterynarza, gdzie amputowano mu łapkę, a rany po paluszkach oczyszczono i zaszyto. Gdy Chucherko doszedł do siebie pod naszą opieką, znalazłyśmy mu sprawdzony dom pod Warszawą. I takich szczęśliwych historii mamy kilkaset!

Anonimowy Pomagacz

Nasza Pu-Chatka to dom, w którym kilkaset kociąt i dorosłych kotów dostało szansę na życie, leczenie, bezpieczne schronienie i nowy dom. Dzięki naszej pomocy wiele kotów uniknęło śmierci i znalazło azyl unikając bezdomności. Nasze stowarzyszenie SOS KOTY Mielec działa od czterech lat, a od półtora roku prowadzimy dom dla kotów Pu-Chatkę – ratując kociaki, których nikt nie chciał. Szukamy wszelkich możliwości i środków, które pozwalają je wyleczyć, nakarmić, zapewnić poczucie bezpieczeństwa, ciepłe miejsce, opiekę i czułość, a docelowo – znaleźć im stałe, sprawdzone domy i zrobić miejsce na kolejne kocie nieszczęścia.

Anonimowy Pomagacz

Zakup samochodu dla naszego stowarzyszenia to marzenie, nie mamy na to środków. A nowiutki ZwierzakoBus pozwoli nam na przewożenie większej liczby kotów w bezpiecznych i higienicznych warunkach, dokładne umycie i dezynfekcję. Nie zepsuje się szybko. Będzie narzędziem do ratowania kotów.

Anonimowy Pomagacz

Wszystkim naszym kotom zapewniamy profilaktykę, leczenie, zabiegi, operacje, kastracje, które robimy też dla kotów wolno żyjących. Dlatego wozimy koty setki razy na diagnostykę, odrobaczanie, odpchlenie, testy na FeLV/FIV, kroplówki, kastracje. Często kilka razy dziennie, bo nie mieścimy wszystkich transporterków w ramach jednego kursu.

Anonimowy Pomagacz

Bardzo Cię prosimy o pomoc w zdobyciu Zwierzakobusa dla naszych kotów - pomóż nam w bezpieczny sposób przewozić chore i ranne, cierpiące kociaki. Wystarczy wpłacić symboliczną złotówkę na naszą skarbonkę, bo LICZY SIĘ LICZBA DARCZYŃCÓW, A NIE KWOTA. Potrzebujemy ogromnej liczby osób wpłacających tę JEDNĄ ZŁOTÓWKĘ

Prosimy Cię o wsparcie, bo to dla nas ogromna szansa. Dorzuć się i powiadom znajomych, że w taki prosty sposób mogą zrobić wielką rzecz - udostępnij tę Skarbonkę.  Dziękujemy z całego serca za pomoc. Każda wpłata napełnia nas wdzięcznością, że właśnie Tobie chciało się chcieć. O wszystkich naszych Darczyńcach myślimy z ogromną czułością, życzliwością i zachwytem nad dobrem które niosą pomagając naszym kotom. 

Razem możemy zmieniać świat dla tych skrzywdzonych przez los stworzeń. Możesz stać się częścią naszej misji, otwórz swoje serce i pomóż nam pomagać.

Anonimowy Pomagacz

Opis naszej działalności znajduje się na naszym głównym profilu na RatujemyZwierzaki.

Istniejemy bez żadnych dotacji od miasta, tylko i wyłącznie dzięki darowiznom i darom przekazywanym nam dla naszych kotów. 

Naszą działalność można śledzić na Facebooku www.soskoty.mielec.pl

- Konkurs na Zwierzakobusa trwa od 16 listopada do 16 grudnia 2021.

- O wygranej decyduje największa liczba unikalnych Darczyńców wspierających Skarbonkę, a nie suma wpłat.

Jedna osoba może dokonać tylko jednej wpłaty, jeśli będzie ich więcej będzie nam bardzo miło, ale będą się one liczyć jako jeden głos. Zwierzakobusy ufunduje RatujemyZwierzaki dla 6 zwycięskich organizacji!

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
13 957 zł
Wsparły 1 183 osoby