Na ratunek kotce Bezie! Znaleziona ledwo żywa, prawdopodobnie ofiara wypadku

Wsparło 30 osób
1 486 zł (49,53%)
Brakuje jeszcze 1 514 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 5 Lipca 2022

Zakończenie: 30 Września 2022

Godzina: 23:59

13 Lipca 2022, 14:52
13 Lipca 2022 r. Beza w domu tymczasowym.

Beza w domu u opiekunki czuje się jakby była tam od zawsze. A my bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc dla kitki i prosimy o jeszcze!

Już kolejne dwa bardzo chore koty wylądowały na naszym pokładzie. Wkrótce je przedstawimy na naszym FB.
A żeby im móc pomagać potrzebujemy wsparcia za które jeszcze raz pięknie dziękujemy. <3

Kotka znaleziona umierająca w krzakach, a teraz pozdrawia Was leżąc na pościeli. To wszystko możliwe tylko dzięki Waszej pomocy. 

Ostatnio przedstawialiśmy Wam cały czas na naszym FB nowych młodych podopiecznych, ale i ci starsi często bardzo schorowani, zawitali na pokład fundacji. Jedną z nich jest Beza.

Kotka została znaleziona w zeszłym tygodniu pewnego późnego wieczora. Bardzo głośno miauczała, wydawała takie odgłosy jakby dziecko płakało. Co ostatecznie uratowało jej życie i zwróciło na nią uwagę. Beza była znalezione w bardzo złym stanie. Leżała w krzakach i się nie ruszała. Miała ropę z krwią w płucach. Prawdopodobnie powstała to od urazu mechanicznego.

Szybka decyzja lekarzy i Bezie założono drenaż do płuc oraz została podłączona pod tlen. Jak na razie Beza wykorzystuje daną jej szansę na nowe życie i jej stan jest coraz bardziej stabilny. Mamy nadzieję, że tak będzie dalej.

Kitka była oczywiście bardzo przestraszona. Trudno się zresztą jej dziwić w końcu otaczali ją zupełnie obcy ludzie i przebywała zamknięta w klatce.

Nie chciała jeść. Co wszystkich martwiło. Dopiero "koci szwedzki stół" załatwił sprawę i zdecydowała się skosztować co nieco.

Dziś Beza opuszcza klinikę. Jak tylko będziemy mieć nowe zdjęcia dodamy je w zbiórce. I co najlepsze opuszcza szpital bez drenów. Bardzo nas to cieszy i trzymamy mocno kciuki za zdrowie panny Bezy.

Niestety martwią nas ostatnie rachunki. Leczenie Bezy w tej chwili to już koszt 3000 zł. Czy to dużo, czy mało by uratować kocie życie? Bardzo Was prosimy o pomoc w jej zbiórce! To już ten okres kiedy ze strachem myślimy o fakturach, które trzeba będzie zapłacić. Każde uratowane kocie czy psie życie nas cieszy, ale niestety radością rachunków nie uregulujemy. A szkoda...

Dlatego naprawdę każda złotówka jest bezcenna i za każdą bardzo Wam dziękujemy! To nie dla nas prosimy tylko dla zwierzaków takich jak ta kotka!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
151 zakończonych zbiórek
Wsparło 30 osób
1 486 zł (49,53%)
Brakuje jeszcze 1 514 zł
Adopcje