Kotka Klara błaga o wsparcie na leczenie! Kolejny chory kot złapany tylko na zabieg jest poważnie chory...

Wsparło 50 osób
687 zł (27,48%)
Brakuje jeszcze 1 813 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Maja 2022

Zakończenie: 1 Marca 2023

Godzina: 00:01

Kolejny kot. Kolejna kocia historia i walka o zdrowie i życie. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki Klary. Ona nie ma nikogo oprócz nas...

Klarę poznaliśmy gdy została zabrana na sterylizację podczas tegorocznych łapanek na działkach. Okazało się że kotka już wcześniej miała zabieg. Przy okazji sprawdzono stan jej zdrowia i okazało się, że jej zęby są w kiepskim stanie i wymagają usunięcia. Zostało też przycięte uszko, żeby już niepotrzebnie ktoś jej po raz kolejny nie łapał.


Klara cały czas miała coś z nosem. Z jednej dziurki bez przerwy ta bidula przeciekała. Leczenie nie przynosiło żadnych efektów i Pan Doktor stwierdził, że trzeba poszukać przyczyny. Zrobiono zdjęcia szczęki na których wyraźnie widać było korzenie od zębów i coś w nosie koteczki. Żeby ustalić, co to jest potrzebna była rinoskopia (opis badania dodany w załącznikach z innymi badaniami).

Żal nam bardzo koteczki, bo ciągle coś przy niej jest robione. A to zabieg usuwania zębów, a to badanie i kamerka w nosie kotki.... poza tym cały czas musiała i nadal musi dostawać antybiotyki, a wiadomo że takie długie leczenie też osłabia już i tak słaby organizm.

Koteczka ma dopiero 4 lata, więc mamy nadzieje, że czekają ja jeszcze długie lata życia w zdrowiu. Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Klary. Każda złotówka to ogromna pomoc i  bardzo się liczy.  Sam zabieg usuwania zębów to 700 złotych, rinoskopia z pobraniem wycinków 1700 złotych. Do tego dochodzą wizyty, leki i dodatkowe badania.

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie Klary z działek!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
16 aktualnych zbiórek
159 zakończonych zbiórek
Wsparło 50 osób
687 zł (27,48%)
Brakuje jeszcze 1 813 zł
Adopcje