Kotka Klara błaga o wsparcie na leczenie! Kolejny chory kot złapany tylko na zabieg jest poważnie chory...

Wsparły 73 osoby
1 325 zł (53%)
Brakuje jeszcze 1 175 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Maja 2022

Zakończenie: 1 Maja 2023

Godzina: 00:01

10 Grudnia 2022, 13:26
Klara Grudzień 2022r.

Bardzo Wam pięknie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie koteczki! <3 <3 <3  

Dawno nie pisaliśmy co u Klary. Koteczka mieszka w domu tymczasowym, w którym ma jak w niebie. <3
Bardzo dziękujemy za opiekę nad tym strachajłem.
Wszystkie operacje i zabiegi już za nią. Możecie o nich jak wiecie  przeczytać w jej zbiórce, a przy okazji wesprzeć kitkę w jej walce o zdrowie i życie, tym bardziej, że nadal coś się z koteczką dzieje. 

Znów pojawiła się infekcja i Klara była na antybiotykach. Ale to efekt tych wszystkich lat życia na wolności oraz chorób, które przeszła...
Klara nadal jest - jak to pięknie ujęli jej opiekunowie - "nieśmiałą kluchą". :) <3 Bezzębną na dodatek.
Na wolności nie miałaby żadnych szans.
A tak bezpieczna i szczęśliwa, a co najważniejsze w końcu mogąca żyć bezpiecznie i bez bólu pozdrawia Was.

Przy okazji po raz kolejny my mamy okazję napisać Wam jak ważne i potrzebne są domy tymczasowe, bo tylko dzięki temu koty takie jak ona maja choćby minimalne szanse na to by odmienić swój los. Klara ma dopiero około 4 lat, a dzięki okazanemu sercu ma szansę pożyć wiele kolejnych. Może już jako "odważna klucha" :) , kto wie ....

Kolejny kot. Kolejna kocia historia i walka o zdrowie i życie. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki Klary. Ona nie ma nikogo oprócz nas...

Klarę poznaliśmy gdy została zabrana na sterylizację podczas tegorocznych łapanek na działkach. Okazało się że kotka już wcześniej miała zabieg. Przy okazji sprawdzono stan jej zdrowia i okazało się, że jej zęby są w kiepskim stanie i wymagają usunięcia. Zostało też przycięte uszko, żeby już niepotrzebnie ktoś jej po raz kolejny nie łapał.


Klara cały czas miała coś z nosem. Z jednej dziurki bez przerwy ta bidula przeciekała. Leczenie nie przynosiło żadnych efektów i Pan Doktor stwierdził, że trzeba poszukać przyczyny. Zrobiono zdjęcia szczęki na których wyraźnie widać było korzenie od zębów i coś w nosie koteczki. Żeby ustalić, co to jest potrzebna była rinoskopia (opis badania dodany w załącznikach z innymi badaniami).

Żal nam bardzo koteczki, bo ciągle coś przy niej jest robione. A to zabieg usuwania zębów, a to badanie i kamerka w nosie kotki.... poza tym cały czas musiała i nadal musi dostawać antybiotyki, a wiadomo że takie długie leczenie też osłabia już i tak słaby organizm.

Koteczka ma dopiero 4 lata, więc mamy nadzieje, że czekają ja jeszcze długie lata życia w zdrowiu. Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Klary. Każda złotówka to ogromna pomoc i  bardzo się liczy.  Sam zabieg usuwania zębów to 700 złotych, rinoskopia z pobraniem wycinków 1700 złotych. Do tego dochodzą wizyty, leki i dodatkowe badania.

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie Klary z działek!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
173 zakończone zbiórki
Wsparły 73 osoby
1 325 zł (53%)
Brakuje jeszcze 1 175 zł
Adopcje