Kotka Werka znaleziona ledwo żywa na schodach prosimy o wsparcie!

3 dni do końca
Wsparło 10 osób
625 zł (78,12%)
Brakuje jeszcze 175 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 30 Sierpnia 2021

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Historia życia Werki jest taka, jakich już wiele słyszeliście. Werka dotychczas żyła sobie na wsi. Od czasu do czasu znalazła coś do jedzenia, często pewnie nie znajdowała nic.

Była kotem niczyim, takim, który gdzieś tam sobie po prostu jest. Choć musiała mieć kiedyś kontakt z człowiekiem, bo ludzi absolutnie się nie boi i lubi ich towarzystwo. Jak trafiła do nas? Werka została znaleziona gdy leżała na schodach. Była w takim kiepskim stanie, że nie miała siły podnieść głowy i miała problemy z oddychaniem. Na szczęście ktoś zauważył to umierające biedactwo i postanowił jej pomóc. Werka miała dużo szczęścia, że ratunek nie przyszedł za późno. A niewiele już brakowało, by pożegnała ten świat.

Trudno powiedzieć, w jakim koteczka jest wieku, bo trafiła do nas bardzo wyniszczona. Jest dorosłą koteczką, a ważyła zaledwie 2,8 kg. W pyszczku Werki resztki zębów, a to, co zostało, oczywiście jest w fatalnym stanie.

Sierść to dramat po prostu. W sumie jej futro to właściwie resztki włosów i ogromne wyłysienia, bo Wercia sobie to wygryzła i wylizywała. Poza ogólnym złym stanem zdrowia wynikającym z wyniszczenia organizmu jej futerko wymaga długotrwałego leczenia, pozostałości zębów są do usunięcia wszystkie, bo nie ma co już tam leczyć.

Werka znosi całe leczenie i zabiegi bardzo dzielnie. To bardzo spokojna i wdzięczna kotka, tak jakby wiedziała, że te liczne wizyty u weterynarza, codzienne tabletki to wszystko jest dla niej i dla poprawy jej zdrowia.

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Werki! Jeszcze długa droga przed nią, ale mamy nadzieję, że z tego biedaka kiedyś będzie znowu piękna i zdrowa kotka, którą ktoś pokocha!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
130 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparło 10 osób
625 zł (78,12%)
Brakuje jeszcze 175 zł
Wesprzyj