Ratunek dla Pandy ! Kocie maleństwo w potrzeb...

Marla ZiZu
organizator skarbonki

Bardzo chciałabym pomóc w zbiórce dla małego kociaka, nie trzeba wiele :) cel ustanowiłam dość niski i mam wielką nadzije że z pomocą moich przyjaciół i znajomych uda się zapełnić skarbonkę dla Pandy :) Zwierzętami zajmują się wspaniali ludzie i bardzo fajnie by ich było wspomóc :) Pomogam im od dawna, a teraz chciałabym jakoś zaangażować więcej osób w pomoc <3 Super zwierzaki adoptowałabym wszytskie <3 Na razie pomóżmy PANDZIE <3

"Kolejny koci maluch na pokładzie :(

Babcia mojej koleżanki mawiała "Co jest komu przeznaczone to na drodze rozkraczone".
Cóż, dziś uwierzyłam w te słowa bo i nam się "rozkraczyło".
Jechaliśmy z gromadą zwierzaków do weterynarza gdy nagle na drogę wyskoczyło to maleństwo.
Całe szczęście, że mamy mega sprawne hamulce, a Patryk ma doskonały refleks. Zatrzymaliśmy się w ostatnim momencie, ułamek sekundy i maleństwo byłoby martwe.

Wyszłam z auta. Zobaczyłam małą, przerażoną kuleczkę. Kotkę, którą nazwaliśmy Panda.
Panda pojechała z nawi do weterynarza. Oceniono ją na 7 tygodni, choć jest tak drobna, że mogłaby mieć 4. Ma zaawansowaną wszołowicę, od dawna nie widziałam takiej ilości wszołów i pcheł. W uszach kopalnia. Na prawym oku ma wrzoda, mam nadzieję, że wprowadzone leczenie zaskutkuje, a wrzód się nie rozrośnie i nie dojdzie do perforacji. 

Malutka ma syndrom głodowy. Nie wiem, ile nie jadła i zdjęcia tego nie oddają, ale jest koszmarnie chuda. Przy misce warczy jak opętana i broni jedzenia. 

Dziś dostała zylexis, konieczne jest podanie jeszcze 2 dawek, koszt każdej to 60zł. Do tego leki na wszoły, oczko, ogólnie doprowadzenie małej do porządku. Tylko dzisiejsza wizyta kosztowała nas ponad 230zł. 

Prosimy o pomoc dla malutkiej. Nie mogliśmy jej zostawić na środku drogi, zwłaszcza w takim stanie. "

Panda <3

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Julia

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
33%
50 zł Wsparły 3 osoby CEL: 150 ZŁ