Koteczka ze złamaną żuchwą i miednicą pilnie prosi o operację. Uratujmy jej życie

Wsparło 915 osób
6 463 zł (107,71%)

Rozpoczęcie: 18 Grudnia 2017

Zakończenie: 5 Stycznia 2018

Rezultat zbiórki

Kochani Pomagacze!

Najpiękniej dziękujemy Państwu za wsparcie w ratowaniu naszej czarnej piękności!

Koteczka przeszła operację zespolenia żuchwy drutem w pełnej narkozie, która powiodła się w 100%. Trzy długie tygodnie mała nosiła drut stabilizacyjny wbity w dziąsła i rozciągnięty między zębami, ale było warto. Wszystko zrosło się pięknie, koteczka może jeść, gryźć, pyszczek domyka się prawidłowo, Hebe zaczęła się już nawet myć ! :) 

Miednica zrosła się samoistnie. Miesiąc życia w klatce był sporym dyskomfortem, ale dzięki niemu kicia już teraz może chodzić w pełni samodzielnie. W zeszłym tygodniu mała przeszła ponowną operację, tym razem usunięcia drutu. Ze względu na dobre wyniki morfologii, Pan doktor zdecydował się przy okazji małą wysterylizować. Wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji :-)

Po usunięciu drutu kicia znowu musiała trochę pocierpieć, wszak dziąsła były mocno podrażnione, ale już wszystko w porządku. Hebe to prawdziwy miziak.  Szuka domku. Takiego prawdziwego, kochającego i na zawsze. Dojedzie w każdy zakątek Polski

Jesteście Państwo kochani. Bez Państwa pomocy i pełnej mobilizacji Hebe po prostu zostałaby poddana eutanazji przez miejscowego weterynarza. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że stoicie z nami Państwo ramię w ramię i zawsze możemy na Państwa liczyć. Jesteście nalepszymi Pomagaczami w całym kosmosie!

Zdjęcie jeszcze sprzed sterylizacji

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
70 zakończonych zbiórek
Wsparło 915 osób
6 463 zł (107,71%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość