Ratujemy 32 koty z opuszczonej hali produkcyjnej❗

Wsparło 578 osób
20 580 zł (68,59%)
Brakuje jeszcze 9 420 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Stycznia 2023

Zakończenie: 31 Lipca 2023

Godzina: 23:59

01 Marca 2023, 15:04
Dziękujemy i prosimy o wsparcie❗

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki. Dzięki Państwu nasi podopieczni mogą jeść lepszej jakości karmę oraz systematycznie odwiedzać gabinet weterynaryjny. Kilka kotków jest pod stałą opieką weterynarza i często zdarza się, że lekarz kilkukrotnie w tygodniu odbywa wizyty domowe w naszym domu tymczasowym.Dodatkowo na miejscu po rozburzonej hali produkcyjnej, gdzie wcześniej mieszkały kotki, przychodzą w poszukiwaniu jedzenia koty, których nie udało się jeszcze odłowić. Dlatego stoją tam dwa karmniki, do których codziennie dajemy świeży pokarm i wodę. Zachęcamy do dalszego wspierania naszej akcji. Każda wpłata jest przeznaczona tylko na koty i ich potrzeby.

Bardzo prosimy o pomoc! W ubiegłym roku odłowiliśmy 32 bezpańskie koty z terenu huty w Katowicach.

Dawniej koty przez wiele lat mogły przebywać na terenie ogromnej hali produkcyjnej. Niestety w 2020 roku ruszyły pracę rozbiórkowe tej hali, aż w końcu w ubiegłym roku hala przestała istnieć. Koty zostały pozbawione miejsca, które od zawsze dawało im schronienie przed deszczem i mrozem. Małe kotki po wyleczeniu udało się wyadoptować. Dorosłe nie potrafią jeszcze zaufać człowiekowi na tyle, by przekazać je pod opiekę do nowego domu.

Dodatkowo kilka z nich wymaga specjalistycznych zabiegów i długotrwałego leczenia. Dlatego błagamy Państwa o pomoc by można było sfinansować pobyt kotów w domu tymczasowym oraz ich leczenie. Oczywiście wszystkie faktury za usługi weterynaryjne oraz zakupy pokarmu dla kotów i żwirku będziemy zamieszczać na bieżąco pod zbiórką, abyście Państwo mogli być pewni, że każda zebrana złotówka zabezpiecza potrzeby kotków znajdujących się pod naszą opieką.

Wskazana kwota w zbiórce zapewni utrzymanie kotków przez najbliższy rok. Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
3 zakończone zbiórki
Wsparło 578 osób
20 580 zł (68,59%)
Brakuje jeszcze 9 420 zł
Adopcje