Ratujemy 32 koty z opuszczonej hali produkcyjnej❗

2 dni do końca
Wsparło 927 osób
30 090 zł (91,18%)
Brakuje jeszcze 2 910 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Stycznia 2023

Zakończenie: 1 Czerwca 2024

Godzina: 23:59

04 Grudnia 2023, 22:19
Serdecznie dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom! Udało się nam dzięki Państwu przetrwać kolejny miesiąc.

Nasi podopieczni są bezpieczni i najedzeni w ciepłym mieszkaniu podczas gdy za oknem ogromny mróz. Niestety kilka kotków wciąż pozostaje na terenie po hali. Codziennie dostarczamy im pokarm.

Może uda nam się zamknąć zbiórkę z okazji jutrzejszych Mikołajek? :) 

W załącznikach znajdziecie faktury do zapłacenia do połowy grudnia 2023.

Pokaż wszystkie aktualizacje

16 Października 2023, 10:27
Jesteście najlepsi!

Dziękujemy Wam za każdą kwotę wpłaconą na naszą zbiórkę! Koszty utrzymania kotków wzrastają, albowiem kilka z nich z uwagi na dolegliwości ze strony układu pokarmowego musi przyjmować weterynaryjną specjalistyczną karmę.

Musieliśmy też u 3 kotów przeprowadzić zabiegi usunięcia zębów. Bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady pomagać tym biedakom!

17 Września 2023, 20:58
Kotki z huty proszą o Waszą pomoc!

Bardzo dziękujemy za wpłaty. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy zakupić specjalistyczną karmę dla  znajdujących się pod naszą opieką kotków.  Kilka z nich było leczonych i poddanych zabiegom czyszczenia i wyrywania zębów. Jednocześnie bardzo prosimy o dalszą pomoc w zebraniu całej kwoty zbiórki. Kwota ta jest niezbędna do zachowania ciągłości leczenia kotów oraz zapewnienia im pokarmu i dachu nad głową. 

Bardzo dziękujemy za wpłaty! 

22 Czerwca 2023, 14:56
Bardzo Dziękujemy !!!

Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na zbiórkę dla kotków z huty. Przebywające pod naszą opieką kotki mają zapewnioną opiekę weterynaryjną oraz karmę.

Udało nam się też wysterylizować dwie Kotki, które pozostały na terenie huty w Katowicach. Zapraszamy do dalszego wspierania naszej akcji.

01 Marca 2023, 15:04
Dziękujemy i prosimy o wsparcie❗

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki. Dzięki Państwu nasi podopieczni mogą jeść lepszej jakości karmę oraz systematycznie odwiedzać gabinet weterynaryjny. Kilka kotków jest pod stałą opieką weterynarza i często zdarza się, że lekarz kilkukrotnie w tygodniu odbywa wizyty domowe w naszym domu tymczasowym.Dodatkowo na miejscu po rozburzonej hali produkcyjnej, gdzie wcześniej mieszkały kotki, przychodzą w poszukiwaniu jedzenia koty, których nie udało się jeszcze odłowić. Dlatego stoją tam dwa karmniki, do których codziennie dajemy świeży pokarm i wodę. Zachęcamy do dalszego wspierania naszej akcji. Każda wpłata jest przeznaczona tylko na koty i ich potrzeby.

Bardzo prosimy o pomoc! W ubiegłym roku odłowiliśmy 32 bezpańskie koty z terenu huty w Katowicach.

Dawniej koty przez wiele lat mogły przebywać na terenie ogromnej hali produkcyjnej. Niestety w 2020 roku ruszyły pracę rozbiórkowe tej hali, aż w końcu w ubiegłym roku hala przestała istnieć. Koty zostały pozbawione miejsca, które od zawsze dawało im schronienie przed deszczem i mrozem. Małe kotki po wyleczeniu udało się wyadoptować. Dorosłe nie potrafią jeszcze zaufać człowiekowi na tyle, by przekazać je pod opiekę do nowego domu.

Dodatkowo kilka z nich wymaga specjalistycznych zabiegów i długotrwałego leczenia. Dlatego błagamy Państwa o pomoc by można było sfinansować pobyt kotów w domu tymczasowym oraz ich leczenie. Oczywiście wszystkie faktury za usługi weterynaryjne oraz zakupy pokarmu dla kotów i żwirku będziemy zamieszczać na bieżąco pod zbiórką, abyście Państwo mogli być pewni, że każda zebrana złotówka zabezpiecza potrzeby kotków znajdujących się pod naszą opieką.

Wskazana kwota w zbiórce zapewni utrzymanie kotków przez najbliższy rok. Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
4 zakończone zbiórki
2 dni do końca
Wsparło 927 osób
30 090 zł (91,18%)
Brakuje jeszcze 2 910 zł
Adopcje