Wibrys w walce o pożywienie prawie stracił oko

Zbiórka zakończona
Wsparły 63 osoby
2 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 13 Lutego 2019

Zakończenie: 20 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Czy młody, oswojony, wyrzucony, osamotniony kot poradzi sobie na terenie zajętym już przez inne miejscowe koty i nie zawsze przyjacielskich ludzi? Będzie się bardzo starał przeżyć i zdobyć pożywienie pomimo zagrożeń i odtrącenia, ale to nie będzie takie łatwe.

I właśnie takie próby zdobycia pokarmu, by przeżyć kolejny dzień, kiedy jest bardzo zimno, nieprzyjemnie i szybko traci się energię, zakończyły się urazem, którego nie sposób było wyleczyć na ulicy.

Kocurek Wibrys jest kotem typowo domowym, co skutkowało tym, że w zaprzyjaźnionej lecznicy pozwolił wyczyścić i przemyć ranę bez żadnych oporów. Przypuszczamy, że został uderzony przedmiotem lub podjął próbę obrony przed innym kotem.

Kot pozwolił się zapakować do transportera (obyło się bez użycia klatki) i został przewieziony w celu hospitalizacji. Gdyby pomoc nie nadeszła w porę, zakażenie mogłoby zdrowiu, a nawet życiu kota. Rana wymaga oczyszczenia, kot badań morfologicznych, podania leków oraz kastracji. 

Nasze domy są już tak zapchane kocimi biedami, że naprawdę jest bardzo ciężko gdzieś tego kocurka upchnąć. On nie powinien tam wracać... co dalej?

Młody, przyjacielski kocurek Wibrys prosi o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia, badań i kastracji. Już teraz myślimy, co dalej po leczeniu? Będziemy szukać mu domu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
234 zakończone zbiórki
Wsparły 63 osoby
2 000 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość