Stowarzyszenie Koty Niczyje

3 Stałych Pomagaczy
Patrycja Rędzia
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Wioletta Więckowska

E-mail koty.niczyje@poczta.onet.pl

Telefon 504420364

Lokalizacja Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie Koty Niczyje powstało by pomagać chorym i potrzebującym pomocy kotom. Sterylizujemy koty wolnożyjące, by zapobiegać narodzinom niechcianych kociąt. 

Prowadzimy przytulisko i domy tymczasowe w którymch kilkadziesiąt kotów po leczeniu i szczepieniu oczekuje na adopcję mając zapewnioną opiekę weterynaryjną, jedzenie, ciepły kąt i naszą miłość. 

Stowarzyszenie Koty Niczyje to kilka osób pracujących zawodowo i wolontariusze. My ze swojej strony poświęcamy swój wolny czas, dajemy naszą miłość i nie tylko, bo przecież koty na wizyty do weterynarza trzeba jakoś dowozić, kocyki na których śpią koty pierzemy co tydzień w naszych domach itd

Jednak nie jesteśmy w stanie funkcjonować bez Waszej pomocy.  Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych za każdy nawet najdrobniejszy gest z Waszej strony !

To dzięki darowiznom rzeczowym lub wpłatom na konto możemy utrzymać przytulisko, nakarmić koty, zadbać o czystość pomieszczeń i kuwet. 

Na chwilę obecną najbardziej potrzebujemy wspacja na opłacenie faktur za leczenie kotów, bo nie mamy pojęcia co zrobimy kiedy cierpliwość lekarzy weterynarii się skończy.

Wsparli

70 zł

Iwona zgolińska

300 zł

Iwona zgolińska

Na odkurzacz
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Marta

100 zł

Iwona zgolińska

Dla Pana kota

Pokaż więcej

3 Stałych Pomagaczy
Patrycja Rędzia
10 zł miesięcznie