Stowarzyszenie Koty Niczyje

Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Wioletta Więckowska

E-mail koty.niczyje@poczta.onet.pl

Telefon 000-000-000

Lokalizacja Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie Koty Niczyje powstało by pomagać chorym i potrzebującym pomocy kotom. Sterylizujemy koty wolnożyjące, by zapobiegać narodzinom niechcianych kociąt. 

Prowadzimy przytulisko i domy tymczasowe w którymch kilkadziesiąt kotów po leczeniu i szczepieniu oczekuje na adopcję mając zapewnioną opiekę weterynaryjną, jedzenie, ciepły kąt i naszą miłość. 

Stowarzyszenie Koty Niczyje to kilka osób pracujących zawodowo i wolontariusze. My ze swojej strony poświęcamy swój wolny czas, dajemy naszą miłość i nie tylko, bo przecież koty na wizyty do weterynarza trzeba jakoś dowozić, kocyki na których śpią koty pierzemy co tydzień w naszych domach itd

Jednak nie jesteśmy w stanie funkcjonować bez Waszej pomocy.  Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych za każdy nawet najdrobniejszy gest z Waszej strony !

To dzięki darowiznom rzeczowym lub wpłatom na konto możemy utrzymać przytulisko, nakarmić koty, zadbać o czystość pomieszczeń i kuwet. 

Na chwilę obecną najbardziej potrzebujemy wspacja na opłacenie faktur za leczenie kotów, bo nie mamy pojęcia co zrobimy kiedy cierpliwość lekarzy weterynarii się skończy.

Pomogli

Ładuję...