"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla k...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Przytulisko Anny Jajus

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przebywające w Przytulisku Anny Jajus w Gliwicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Przytulisko pani Anny Jajus w Gliwicach istnieje od dziewięciu lat. W wynajętym przy ul. Sarniej ogrodzie osiemdziesięcioletnia kobieta zbudowała część mieszkalną oraz wybieg dla kotów. W chwili obecnej w przytulisku przebywa ich ponad 40 i jak mówi pani Anna “za każdym z nich stoi nieszczęśliwa historia”. Porzucone, niechciane, niekochane u niej znalazły spokój i miłość. Dodatkowo pani Anna wspiera opiekunów kotów wolno żyjących, dzięki jej pomocy około 200 kotów ma co jeść. Ze swojego mieszkania zrobiła koci „szpitalik” w którym aktualnie przebywa trzynaście kotów wymagających szczególnej troski i opieki lekarskiej. Od trzech lat współpracuje z TOZ Gliwice, które pomaga jej w ramach swoich skromnych możliwości, chętnie współpracuje ze szkołami, uczy dzieci o tym, jak dbać o zwierzęta.

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Ala

Żeby takich ludzi jak p. Ania było więcej świat byłby piękny.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

55 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
12%
645 zł Wsparło 14 osób CEL: 5 000 ZŁ