Zbiórka na rzecz Krakowskiego Oddziału AFN, k...

Maciek Mysliwiec
organizator skarbonki

Moi Drodzy,

chciałbym Was prosić o wsparcie Fundacji AFN - oddział w Krakowie, która pomaga bezdomnym i wolnożyjącym kotom na terenie Krakowa i okolic. Swoimi działaniami obejmuje organizowanie adopcji, zapewnianie domów tymczasowych, leczenie, wspieranie osób, które chcą pomagać zwierzętom.

Obecnie fundacja AFN pomaga ponad 40 kotom, w tym zajmuje się ratowaniem życia Kowboja, niesamowitego Kota, którego spotkało ogromne nieszczęście - najpierw stracił dom w pożarze, a gdy już znalazł nowych opiekunów, wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika...

Przykładem kota, który zajmuje się AFN jeast Kowboj. Kot obecnie ma obrzęk mózgu i jest zatruty mocznikiem, bo kilka dni był uwięziony we wnykach, ale walczy dzielnie. Chciałby żyć - a my chcemy Mu w tym pomóc.

Fundacji nie stać w tym momencie na pokrycie wszystkich kosztów, jakie generują chorzy podpieczni. NIe chcielibyśmy, żeby przez brak wystarczających środków finansowych, koty pozostały bez pomocy.

*UPDATE - niestety Kowbojowi się nie udało:( Biduś walczył dzielnie do końca, ale niestety nie przetrwał. Mimo to walczymy dalej o inne Kociaki!

Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie!

Wsparli

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

Zdrowiej Kotku !
25 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Ciapek

Na pewno da radę!
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Mimo, że juz prawie mamy 1500 zł zbierajmy dalej, bo rachunki nieubłaganie rosną i rosną!!
60 zł

Anonimowa Pomagaczka

trzymam kciuki
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

dasz radę kiciuś

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
101%
1 525 zł Wsparły 43 osoby CEL: 1 500 ZŁ