Zbiórka na rzecz Krakowskiego Oddziału AFN, który zajmuje się leczeni...

Maciek Mysliwiec
organizator skarbonki

Moi Drodzy,

chciałbym Was prosić o wsparcie Fundacji AFN - oddział w Krakowie, która pomaga bezdomnym i wolnożyjącym kotom na terenie Krakowa i okolic. Swoimi działaniami obejmuje organizowanie adopcji, zapewnianie domów tymczasowych, leczenie, wspieranie osób, które chcą pomagać zwierzętom.

Obecnie fundacja AFN pomaga ponad 40 kotom, w tym zajmuje się ratowaniem życia Kowboja, niesamowitego Kota, którego spotkało ogromne nieszczęście - najpierw stracił dom w pożarze, a gdy już znalazł nowych opiekunów, wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika...

Przykładem kota, który zajmuje się AFN jeast Kowboj. Kot obecnie ma obrzęk mózgu i jest zatruty mocznikiem, bo kilka dni był uwięziony we wnykach, ale walczy dzielnie. Chciałby żyć - a my chcemy Mu w tym pomóc.

Fundacji nie stać w tym momencie na pokrycie wszystkich kosztów, jakie generują chorzy podpieczni. NIe chcielibyśmy, żeby przez brak wystarczających środków finansowych, koty pozostały bez pomocy.

*UPDATE - niestety Kowbojowi się nie udało:( Biduś walczył dzielnie do końca, ale niestety nie przetrwał. Mimo to walczymy dalej o inne Kociaki!

Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie!

Wsparli

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

trzymamy kciuki za Kowboja i osoby, które się nim bezpośrednio opiekują (dzięki!)
50 zł

Katarzyna Saar

dla kowboja.....
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

drishti

Zdrowiej Maleńki!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

dla Kowboja

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
101%
1 525 zł Wsparły 43 osoby CEL: 1 500 ZŁ