Kropka prosi o pomoc

Wsparło 20 osób
270 zł (9%)

Rozpoczęcie: 11 Marca 2015

Zakończenie: 30 Czerwca 2015

Sunia przyjechała do nas 15 sierpnia 2013 r.  w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Od razu otrzymała pomoc medyczną. Przeprowadzono operację wycięcia ogromnego guza na plecach. Chociaż przy takich nowotworach często zdarza się odrastanie narośli, to w przypadku Kropki nie ma to miejsca. Udało się doktorowi usunąć całość guza. Konsultacja kardiologiczna wskazała na problemy z serduszkiem i sunia musiała brać leki, które bardzo poprawiły jej samopoczucie i zdrowie.

Po pobycie w klinice Kropka pojechała do hoteliku w Piasecznie, ale po kkilku miesiącach przenieśliśmy ją do innego hoteliku, mając na względzie większą szansę na adopcję.

Niestety - ani ogłoszenia, ani nowy hotelik nie przyniósł jej domu. Wiek, przebyta choroba, serduszko nie zachęcają do przygarnięcia pieska.

Kropka czuje się w tym kameralnym hoteliku jak w domu. Ma swój fotel, nie jest zamykana w klatce, na spacery chodzi bez smyczy, nie sprawia kłopotów.

Koszty weterynaryjne obejmowały szczepienia, odrobaczenia. Operacja guza została opłacona przez sponsorów.

Koszty opieki hotelowej do kwietnia 2016 r. wyniosły 8642 zł plus karma, odrobaczanie, szczepienia, preparat y na kleszcze.

Obecnie Kropka przebywa wciąż w hoteliku. Miesięczny koszt pobytu to 200 zł plus karma oraz rutynowe zabiegi weterynaryjne. Dziękujemy za wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
136 zakończonych zbiórek
Wsparło 20 osób
270 zł (9%)