"Pełna miska na Dzień Pieska"

Schronisko Kundelek w Rzeszowie
organizator skarbonki

Schronisko Kundelek w Rzeszowie

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Musicie przyznać, że bycie psem jest dość... ironiczne. Z jednej strony wiele osób kocha psy i traktuje je jak członka rodziny, z drugiej wiele z nich jest źle traktowanych, całe życie spędza przy budzie albo w schronisku.

Podczas Międzynarodowego Dnia Psa chcemy pokazać tym stworzeniom, że mają za sobą całą armię dobrych ludzi, którzy chcą wspierać psiaki!

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Kundelek" w Rzeszowie powstało w 2005 r. W dużej mierze do jego powstania  przyczynili się  Członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt - nieustannie, przez wiele lat walcząc o powstanie tej placówki, kierując się miłością do zwierząt pokrzywdzonych przez los, rozumieniem ich niedoli i potrzebą pomocy. Były to lata ciężkiej pracy, odporności psychicznej i determinacji, co w rezultacie zaowocowało przychylnością władz miasta i w konsekwencji zaistnieniem placówki.

Wszystkie bezdomne zwierzęta przyjmowane do schroniska  są  badane, odrobaczane, mają zakładane  obróżki przeciwpasożytnicze oraz   poddawane są profilaktycznym szczepieniom przeciwko chorobom zakaźnym. Każdemu  zwierzęciu nadawany jest nr rejestrowy i są czipowane.

Wsparli

10 zł

Kuba

Dziękuję, że jesteście
10 zł

Rozi i Bart

Szlanka
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Daniel Czarnota

👍👋🐈

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
855 zł
Wsparło 26 osób