Lajla - psie szczenię, które potrzebuje pomocy!

Zbiórka zakończona
Wsparły 64 osoby
1 500 zł (100%)

Rozpoczęcie: 24 Marca 2017

Zakończenie: 27 Marca 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kilka miesięcy temu wzięliśmy pod opiekę dwa szczeniaki. Maluchy urodziły się w opuszczonej stodole. Los jednak uśmiechnął się do nich i pieski znalazły dom.  Jeden z nich to Lajla, która ma teraz ok. 7 miesięcy i niestety bardzo poważne problemy zdrowotne. 

Dotychczasowe krótkie życie Lajli to pasmo wizyt u lekarzy i zastrzyków. Po wykonaniu wielu skomplikowanych badań padła diagnoza: brak jednej nerki i moczowód ektopowy, który wymaga bardzo kosztownej operacji. 

Zabieg niestety jest bardzo pracochłonny i skomplikowany i nie wszyscy lekarze chcą się go podjąć. Dla nas ogromną barierą jest koszt takiej operacji, a Lajla nie może długo czekać...

Mimo sporych kosztów, zabieg musi sie odbyć, bo nie możemy jej zostawić bez pomocy. To urocza i bardzo wesoła psinka, która ma całe psie życie przed sobą, a bez operacji będzie skazana na życie w pieluchach. Dlatego po raz kolejny postanowiliśmy poprosić Was o pomoc, bo nie damy rady sami opłacić operacji. W obecnej sytuacji liczy się dla nas każda złotówka. Bardzo Was prosimy o pomoc! 

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 64 osoby
1 500 zł (100%)