Ulżyj w cierpieniu bezdomnych psów z TOZ Jawor!

Wsparło 166 osób
4 757 zł (39,64%)
Brakuje jeszcze 7 243 zł

Rozpoczęcie: 14 Czerwca 2024

Zakończenie: 31 Grudnia 2025

Godzina: 23:00

Skatowane, skrajnie wycieńczone, wychudzone, połamane, z wielkimi guzami, chore i stare… takie zwierzaki najczęściej trafiają pod opiekę #tozJawor i o ich życia Wolontariusze walczą do końca, z determinacją, poświęceniem i ogromnym zaangażowaniem. 

Przez ostatnie 10 lat działalności przytuliska dla bezdomnych psów #tozJawor uratowanych z łańcucha, głodu i pragnienia zostało ponad 2100 psich istnień! 

Marzeniem Wolontariuszy prowadzących przytulisko dla bezdomnych psów (nie ma tam żadnych pracowników i nikt nie pobiera wynagrodzenia) jest zakup aparatu do laseroterapii biostymulacyjnej PhysioGo.Lite LASER, który w przytuliskowym ambulatorium ulżyłby w bólu bezdomnym zwierzakom po operacjach, po amputacjach kończyn, ogonów, po urazach łapek, złamaniach, przynosił ulgę staruszkom chorym na zwyrodnienie stawów i pomagał w leczeniu ran na skórze. 

 Z uporem i wielką miłością do zwierząt - wierzymy, że uda nam się osiągnąć i ten sukces.

Oto Morusek - pies po amputacji łapki... Jego szwy i świeże rany są zaopiekowanie, dbamy jak tylko potrafimy, jednak proces rehabilitacji trzyłapka przebiegałby sprawnie dzięki terapii laserem. 

Poniżej Mucha z odgryzionym wiele lat temu ogonem. Ta rana/blizna wygląda strasznie. Sunia stale drapie się, wygryza - laser pomógłby ulżyć jej w cierpieniu. 

Staruszek Dyziu, któremu stawy odmawiają posłuszeństwa, który ma wiele schorzeń o podłożu reumatycznym i zwyrodnieniowym i otrzymuje sterydy, aby mógł chodzić. A wystarczyłyby zabiegi laserem biostymulacyjnym, aby nie musiał przyjmować tak wielu leków obciążających starą, zniszczoną wątrobę. 

Szafranek ze złamanym skrzydełkiem kręgu szyjnego, który kilkanaście tygodni musi nosić szczelny, twardy opatrunek usztywniający. W jego przypadku laser przyspieszyłby regenerację kręgosłupa, a tym samym pozwolił normalnie żyć i szukać domu. 

Dlatego prosimy Was wszystkich Kochani o pomoc! Prosimy o każdy grosik, każdą złotówkę, która przybliży nas do wyposażenia przytuliskowego ambulatorium w aparat do laseroterapii dla zwierząt skrzywdzonych - bezdomnych i odebranych interwencyjnie.


Prosimy Was o wsparcie! Każda złotówka będzie na wagę złota... a nawet życia... psiego, dotychczas okrutnego życia! 

Wolontariusze #tozJawor 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
0 zakończonych zbiórek
Wsparło 166 osób
4 757 zł (39,64%)
Brakuje jeszcze 7 243 zł