Misia - spod piekła po zdrowie.

Adriana
organizator skarbonki

Kochani,

organizuję zbiórkę charytatywną dla chorej Misi - bokserki, która jest w tragicznym stanie.

Są takie chwile, w których trudno poradzić sobie samemu, a tymbardziej zwierze - samo o siebie nie zadba. Dlatego ośmielam się Was prosić o jej wsparcie i sama wrzucam pierwszy "grosz".

Czy zdarzyło się Wam czekać na jakiś wymarzony prezent, na spełnienie najskrytszego marzenia? Jak się czuliście, kiedy go wreszcie dostaliście i co tak naprawdę Wam sprawiło większą radość, sam prezent czy fakt, że ktoś o Was pamięta, że się o Was troszczy?

Miśka ma bardzo proste marzenie: wyzdrowieć, żeby przestało boleć, ciepły kąt i kochający człowiek... Banalne, prawda? To właśnie Ty możesz je spełnić, dzięki Tobie Misia może być zdrowa.

Miśka nie miała tyle szczęścia co inne psiaki,  w oczach Misi na razie widać cierpienie ale pojawia się też nadzieja, że ktoś zawoła jej imię, pomoże i przygarnie... A ona w zamian da to, co najpiękniejsze - MIŁOŚĆ <3

Razem możemy sprawić, że Miśka otrzyma wymarzony prezent - ZDROWIE!

Głęboko wierzę, że los Miśki jak i innych bezbronnych istot nie jest Wam obojętny. Dlatego już teraz DZIĘKUJĘ WAM za Wasze wsparcie i wspaniałe serce. Jesteście Wielcy! Na przyjaciół można zawsze liczyć ❤

Wsparli

100 zł

Marek

Dla Misi
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Michalska

Wsparłam juz w tym miesiacu innego pieska,ktory rowniez bardzo tego potrzebowal.Dlatego tylko tyle moge,bo emerytura jest jaka jest.Ale dziele sie czym mam.
100 zł

Łukasz

Zbieramy ! Pomagamy !
X zł

AK

Gdyby zwierzeta mialy glos ciekawe co by mialy o nas do powiedzenia..

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
72%
1 805 zł Wsparły 42 osoby CEL: 2 500 ZŁ