Kocurek Leny w opłakanym stanie... Taki "nagi" chodził całą zimę...

Wsparły 3 osoby
205 zł (41%)
Brakuje jeszcze 295 zł

Rozpoczęcie: 1 Marca 2023

Zakończenie: 1 Kwietnia 2024

Godzina: 23:59

Kocurek Leny... Smutna historia jak widać, ale kocurek nadal kocha ludzi i pragnie kontaktu, pomimo że tak długo prosił ich o pomoc. Leny to kolejny bidulek z Gniewu.

Zgłoszony kilka dni temu w końcu, bo jak widać chodził w takim stanie długo, w te mrozy, bez schronienia bez pomocy... W końcu ktoś zdecydował się mu pomóc, chociaż to też za dużo powiedziane. Bo zgłoszenie, żeby zabrać w końcu tego pchlarza nie brzmiało za najlepiej. Starszy pan na miejscu poinformował naszą koleżankę że kota ma zabrać, bo się nim zajmie inaczej i że oczywiście kota nie chce tutaj więcej widzieć.

A Leny wskoczył na ręce Agaty i tak z nim odeszła ratując mu życie. Jest to kolejny kot pod jej opieką więc jak zawsze staramy się ją wspierać. Leny od razu trafił do lecznicy - badania, RTG, bo kaszle. Skóra została zaopatrzona w maść, dostał leki przeciw pasożytnicze. To młodziutki, mizasty kocurek W następnym tygodniu będzie poddany kastracji, później dalsze zabiegi profilaktyczne, by na końcu tej drogi znaleźć mu wspaniały dom. Leny ma póki co słaby apetyt, zapewne przez infekcje dolnych dróg oddechowych, ale wierzymy że z każdym dniem w cieple, z opieką i lekami szybko stanie na łapki.

Kochani, teraz Wy musicie mu pomóc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
385 zakończonych zbiórek
Wsparły 3 osoby
205 zł (41%)
Brakuje jeszcze 295 zł