Leon i Gucio, czyli nos, guz i zęby

Karolina
organizator skarbonki

Leon i Gucio to dwa kocury z działek. Leonowi już kiedyś pomagaliśmy. Jego Karmicielka zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc ze sfinansowaniem leczenia ze względu na niegojącą się ranę na nosie oraz istne gruzowisko w paszczy. 

Karolina

Niestety, mimo bardzo dobrej opieki, rana na nosie Leona znów się odnowiła. A dodatkowo kocur dorobił się dorodnego guza na klatce piersiowej. 

Karolina

Obawialiśmy się konieczności wykonania biopsji w celach diagnostyki nowotworu. Całe szczęście - guz zareagował na leczenie antybiotykiem i znacząco zmniejszył już swój rozmiar. Początkowo był wielkości połówki brzoskwini. Spokoju jednak nie daje kwestia rany na Leonowym nosie. Pobrane zatem zostały próbki do badania.

Karolina

Przy okazji wizyt Leona Karmicielka poprosiła nas o pomoc z innym kocurem z działkowego stada, Guciem. Guciowe kły bowiem nie siedzą stabilnie w dziąsłach - bedą wymagały usunięcia. Wcześniej jednak konieczne jest wykonanie badań krwi. W pewnym wieku stają się one nieodzowne. Narkoza przy kiepskich wynikach może bowiem przynieść więcej szkody niż zabieg pożytku.

Karolina

Wiemy, że zdjęcia tych dwóch kocurów nie są dramatyczne. Wiemy, że oba koty wyglądają bardzo dobrze. I zastanawiamy się czy złapią za serca na tyle, by ktoś dorzucił cegiełkę na ich leczenie.

Wielokrotnie mogliśmy liczyć na Waszą pomoc. Jest marzec, czyli czas, kiedy znów środków na fundacyjnym koncie bardziej nie ma niż są. Przed nami jeszcze sporo czasu zanim zacznie spływać 1%. Nie mamy jednak serca powiedzieć Karmicielce „nie”. Osobom tak dbającym o dokarmiane koty jak ona pomóc po prostu trzeba. Jesteśmy jednak znów w punkcie, w którym bez Was nie damy rady.

Wsparli

10 zł

iwona

390 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Ania

20 zł

Anonimowy Pomagacz

23 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
912 zł Wsparło 25 osób CEL: 900 ZŁ