Na nowe lepsze życie dla 6 suń po przejściach

Zbiórka zakończona
Wsparło 66 osób
1 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 4 Listopada 2018

Zakończenie: 4 Lutego 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, zwracamy się do Was z apelem o pomoc dla naszych podopiecznych, którzy zostali przywiezieni 2.11.2018. Pieski, które trafiły pod naszą opiekę dzięki Waszej pomocy przebywają w domach tymczasowych, a jedna buldożka jest u nas w fundacji.

Po wstępnych wizytach weterynaryjnych większość z nich wymaga zabiegów usunięcia ząbków, które powodują stan zapalny oraz ból.

Kochani, nie jesteśmy w stanie bez Waszej pomocy opłacić faktur, aby odciążyć chociaż troszkę domy tymczasowe, gdzie przybywają nasi podopieczni i zaczynają nowy etap swojego życia - lepszego życia.

Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Myślę, że wspólnymi siłami pokażemy tym skrzywdzonym przez los pieskom, że człowiek to nie tylko zło, strach i cierpienie... Ale człowiek to istota rozumna, która potrafi kochać bezinteresownie.

Pieski, które zostały pod naszą opieką fundacyjną to maltańczyki, chihuahua i buldożek francuski.  Kiedy stan zdrowia się ich poprawi wszystkie przejdą zabiegi sterylizacji.

Jedna z suń jest po czyszczeniu i usuwaniu zębów, które na pewno ją bolały i powodowały dyskomfort, jest po badaniach krwi, wyniki ma w normie.

„Ratując jednego psa, nie zmienisz całego świata… Ale cały świat zmieni się dla tego jednego psa!”Buldożka Norka przeszła zabieg sterylizacji, przy okazji miała usunięte zrosty i przepuklinę pępkową, jest na antybiotyku.


Norka leczy wrzód rogówki w lewym oczku...


Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Wsparło 66 osób
1 000 zł (100%)