Szczeniaki w potrzebie!

Zbiórka zakończona
Wsparło 199 osób
4 725 zł (94,5%)

Rozpoczęcie: 14 Stycznia 2020

Zakończenie: 14 Lutego 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
03 Lutego 2020, 19:02
MilkyWay

Milky od niedawna chodzi w nowych skarpetach. Niestety jest to konieczne ponieważ jego łapy były w tragicznym stanie. Nadal szukamy dla niego i beżowej Merci domów tymczasowych i stalych.

Pokaż wszystkie aktualizacje

27 Stycznia 2020, 10:34
Krzywołapki

Maluchy mają zapadnięte kręgosłupy, wystające miednice, okropne deformacje łap, spowodowane niedożywieniem i złą dietą. Najgorzej wygląda MilkyWay, który chodząc uderza stawem o podłoże. Zdjęcia mówią same za siebie..

Zwracamy się z prośbą o pomoc dla 2 - miesięcznych szczeniaków. Psiaki są jednymi z tych wiejskich biedaków, które musiały dotychczasowe życie spędzić na dworze. Pchły gryzące każdy centymetr ciała, od łapek po małe uszka, brzuchy nabrzmiałe od ilości robaków, do tego przeszywający chłód. Tyle maluchy w swoim krótkim życiu miały okazję poznać... Niezbyt ciekawy scenariusz, prawda?

Pomimo ogromnej dziury w naszych finansach musiałyśmy je zabrać. Teraz wszystko w Twoich rękach. Maluchy towarzystwa człowieka nie zaznały zbyt wiele, potrzeba im kontaktu. Beżowa Merci jest bardziej towarzyska, natomiast czarna Mamba to trzęsąca się galaretka, która wspina się po kratach, żeby uciec jak najdalej od człowieka, jest jeszcze czarny MilkyWay. Pomimo ogromu zwierzaków, które miałyśmy pod skrzydłami, te maluchy bardzo poruszyły nasze serca.

Celem naszej zbiórki jest zebranie funduszy na: jedzenie dla maluchów, legowiska, maty (podkłady) higieniczne, odrobaczenie, odpchlenie i serię szczepień, a także matę grzejąca dla maluchów. Kolejnym celem jest: zapas karmy, szczepienia, odpchlenia, odrobaczenia i kastracja dorosłych psów, które znajdują się na posesji, z której zabrałyśmy szczeniaki. Jest tam około 12 psów, większość niesamowicie dzika, nienadająca się na domowego pupila. Nie możemy dopuścić do dalszego ich rozmnażania. Mamy zamiar wykastrować najpierw 6 suczek - koszt około 300 zł za jedną.

Osoby chętne przekazać rzeczy dla psów dorosłych prosimy o:
- karmę suchą, chociaż średniej jakości (Brit premium) lub z tych lepszych ( Brit Care, Simpsons, Purizon, Farmina N&D)
- karmę mokrą (Animonda, Butchers, Rocco, Rinti, HappyDog, GranataPet)
- środki na pchły i kleszcze najlepiej o przedłużonym działaniu w oryginalnym opakowaniu
- tabletki na odrobaczenie w oryginalnym opakowaniu

W razie chęci przekazania darów osobiście prosimy o wcześniejszy kontakt, gdyż nie przebywamy cały czas w obiekcie. W razie chęci wysłania darów pocztą również prosimy o uprzednie poinformowanie. Zapraszamy również w odwiedziny u naszych podopiecznych (psy, koty, konie). Pomoc w sprzątaniu, wyprowadzaniu, karmieniu naprawdę nam się przyda! Gdy skompletujemy wyprawkę dla szczeniąt, zaczniemy szukać domów tymczasowych, a najlepiej stałych. Jeśli czujesz się na siłach, zapraszamy do kontaktu! Jeśli Twoje serce kocha czworonogi i masz ochotę nam pomóc, to z całego serca dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
16 zakończonych zbiórek
Wsparło 199 osób
4 725 zł (94,5%)