Tequila jest w zaawansowanej ciąży i czeka na transport do rzeźni!

2 dni do końca
Wsparło 195 osób
5 866 zł (61,74%)
Brakuje jeszcze 3 634 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 2 Sierpnia 2022

Zakończenie: 11 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Tequila jest w zaawansowanej ciąży. Pod swoim końskim serduszkiem nosi źrebaczka. Coraz ciężej jej się chodzi, szybko się męczy, ma duży apetyt. Wiem coś o tym, bo moją Basię też nosiłam pod serduszkiem, ciężej mi się chodziło, szybciej się męczyłam i miałam dobry apetyt.

Tylko z tą różnicą, że miałam kochające mnie osoby wokół. Ktoś się o mnie troszczył, czułam się bezpieczna i spełniona jako kobieta.

Tequila i źrebaczek spoczywający pod jej serduszkiem czekają na transport do rzeźni. Są pozostawieni sami sobie, bezbronni i wystraszeni. Tequila rozgląda się po boksie, szukając ratunku. Jako mama oddałaby życie za swojego bobaska. Ale nic nie może zrobić. Po prostu nic.

Widzę to i serce mi pęka z rozpaczy, ale cieszę się, że tu trafiłam. Że ją znalazłam. To jakieś zrządzenie losu. Jako mama, kobieta i człowiek wiem, że muszę jej pomóc.

Pytam się handlarza skąd ma Tequilę. Chcę pojechać do osoby, która sprzedała na rzeź źrebną klacz i powiedzieć jej w twarz co o tym myślę. Zaciskam pięści. Handlarz mówi, żebym nie szumiała, bo więcej nie sprzeda mi żadnego konia. Zaciskam tylko zęby ze wściekłości. Na to sobie nie mogę pozwolić, handlarz jest mi potrzebny, żebym mogła ratować konie. Kładę uszy po sobie. Pytam się o cenę Tequili.

9500 zł. No tak, bo jest ciężka. Tequila została pokryta i upasiona tylko po to, żeby jak najwięcej ważyć. Do piątku mam zapłacić zaliczkę 3000 zł. Jak nie to źrebna Tequila pojedzie na rzeź. Kolejny raz proszę Was o pomoc. Tym razem dla dwóch koni – Tequili i źrebaczka pod jej serduszkiem.

Jeśli masz pytania, zadzwoń do mnie - Monika 570 666 540. Dziękuję za pomoc. Zbiórka obejmuje wykup, transport, koszt diagnostyki, wizyty kowala oraz zakup paszy i suplementów dla starych koni.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
75 zakończonych zbiórek
2 dni do końca
Wsparło 195 osób
5 866 zł (61,74%)
Brakuje jeszcze 3 634 zł
Adopcje