Zbiórka na kojec dla bezdomnych psów! Pomóż s...

Dorotka Kaczmarek
organizator skarbonki

Może bujam w obłokach, może chodzę z głową w chmurach, ale kto, jak nie marzyciele są w stanie zmienić wizję w realny gest? 

Zapraszam wszystkich do wsparcia zbiórki na zakup i montaż kojca dla bezdomnych psów, które są pod opieką Stowarzyszenia na rzecz ochrony zwierząt - Nasielsk

Dorotka Kaczmarek

Dorotka Kaczmarek

Zwierzęta przebywają na terenie gminnej przechowalni w Nasielsku. Niestety, pomimo dobrych chęci i starań wolontariuszy, przestrzeń i dotychczasowe warunki nie odpowiadają na realne potrzeby organizacji. Wciąż brakuje miejsca na kolejne zgłaszane zwierzęta, które nie przeżyją bez naszego wsparcia! 

Dorotka Kaczmarek

Zakup bezpiecznego kojca o wymiarach 290x200  cm z drewnianą podłogą (zapuszczaną przeciwgrzybicznie), dachem i budą to koszt rzędu 1 500 zł. 

Dorotka Kaczmarek

Każda wpłacona złotówka może przybliżyć nas do osiągnięcia celu i wpłynąć na poprawę warunków, w jakich żyją psy w oczekiwaniu na własne domy i odpowiedzialnych opiekunów.

W imieniu Wolontariuszek Stowarzyszenia, wszystkich psiaków i kotełków - szczerze dziękuję,

Dorota i mój pies kundel 

---

Osoby zaangażowane w niesienie pomocy zwierzętom z tych rejonów działają całkowicie non profit. Zainteresowanych poznaniem potrzeb Stowarzyszenia i pomocą - zachęcam do kontaktu

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Ewa

25 zł

Fifek

20 zł

Kropka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

31%
465 zł Wsparło 12 osób CEL: 1 500 ZŁ