Miejsce do pracy z psami agresywnymi

Sylwia Najsztub
organizator skarbonki

Fundacja Duch Leona to jedyne w swoim rodzaju miejsce, zajmujące się dużymi, agresywnymi psami. 

Anonimowy Pomagacz

Posiadamy unikatową wiedzę, wieloletnią praktykę oraz grupę specjalnie do tego celu przygotowanych  psów terapeutów, które pomagają nam w pracy. Pomoc psich terapeutów sprawia, że nasza praca jest znacznie bezpieczniejsza, a jej efekty są o wiele szybsze. 

Trafiające do nas psy, pomimo dużych problemów, bardzo szybko dochodzą do siebie i stają się normalnymi, zrównoważonymi psami.  

W Duchu pracujemy autorskimi metodami, opartymi na komunikacji i zaspokojeniu prawdziwych psich potrzeb. 

Żeby jeszcze lepiej pomagać, chcemy zbudować odpowiednie pomieszczenia z dużymi wybiegami i przejściami na kolejne place do pracy.  Teren musi być duży z bardzo solidnym i  bezpiecznym ogrodzeniem, żeby pies nie mógł wydostać się ani dołem ani górą oraz specjalne furtki. Trzeba przy tym pamiętać o sile i determinacji psów ważących 70-90 kg. 

Wiemy, że nasza praca przynosi bardzo dobre efekty i te wszystkie psy mogą cieszyć się życiem bez stygmatu agresora. Wierzymy, że obserwując przemiany tych psów, pomożecie nam w realizacji celu - zbudowania przestrzeni przywracającej życie psom odartym z godności, którym z racji gabarytów i  agresji nikt już nie potrafi dać szansy. 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

8 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Kasiijka

100 zł

Edyta

Jesteście cudowni
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
23 985 zł
Wsparły 1 593 osoby