Zbiórka na feliserin dla Fundacji Kocia Mama

Iwona Anna Ziółkiewicz
organizator skarbonki

Bezradność !!! paskudne uczucie !! Spada na nas w dwóch najtrudniejszych sytuacjach, kiedy my, nasi bliscy, znajomi czy przyjaciele zostajemy dotknięci nieuleczalną chorobą. Wtedy możemy tylko trwać, otaczać przyjaźnią, dodawać otuchy i prosić by zdarzył się Cud. Tyle możemy my ludzie czasem zbyt butni, hardzi, wyniośli i aroganccy. Tylko choroba i śmierć umie nas rzucić na kolana.
Kiedy chorują mi fundacyjne koty rzadko  tracę głowę. Analizuję sytuację i staram się  podjąć decyzje korzystne przede wszystkim dla futrzaków. Moje emocje, uczucia opiekunów kompletnie się nie liczą. Wszystkie kroki podejmuje się w oparciu o konsultację lekarzy, ich sugestię i pomysł na leczenie. Wiadomo fundacja skierowana na te najbiedniejsze, połamane, okaleczone, balansujące na granicy życia i śmierci. Gdy kot choruje i mamy do dyspozycji leki, kwestią tylko pieniędzy jest ich zakup, gorzej gdy nie jest w Polsce dostępny. Świadomość jak groźna jest dla kociaków i fundacji choroba zwana panleukopenią spędzała mi sen z powiek. Lek jak wiemy wycofany w kraju z produkcji, kompletnie nie pomyślał jakiś urzędnik, wydając takowy zakaz. Aroganckie i głupie zachowanie. Polska niestety jeszcze długo nie będzie krainą szczęśliwości dla wolno bytujących kotów. Nadal rodzą się chore ,zarobaczone, obciążone świerzbem, grzybicą i tysiącem innych chorób. A problemem największym jest sam fakt ich rozmnażania, mimo lat pracy nadal domy tymczasowe pełne są małych smarków, potencjalnych bomb zegarowych zagrożonych śmiertelną panleukopenią. Teraz widzę światełko. Justyna poprzez psie znajomości znalazła kontakt do lecznicy, która nam w Niemczech zakupi ratujące kocie życie leki. Wraca do nas pomoc, pamiętamy ilu to psom znalazła dobre domy Kocia Mama. Dobro zawsze się opłaca. Koszt jednej ampułki to 100 zł. Potrzeba ich minimum 30, bo przecież Kocia Mama działa w oparciu o 3 Filie. Kwota jest znaczna, ale pamiętajmy, te szczepionki są konieczne bezwzględnie. Są skuteczne !!!

Teraz kiedy pustoszeją nasze domy tymczasowe, możemy się przygotować na przyjęcie wiosną nowych malców.  W czasie Świąt myślimy o prezentach, ampułki z Feliserinem będą najpiękniejszym  darem, wręcz bezcennym.

Wsparli

10 zł

Natalia i Zbyszek

Mamy nadzieję że uda się uzbierać potrzebną kwotę :)
10 zł

Ann

10 zł

Kata

Będzie dobrze:*
30 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Ania

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
22%
455 zł Wsparło 16 osób CEL: 2 000 ZŁ