Na pełne michy dla duchowych psów!

Zbiórka zakończona
Wsparło 798 osób
39 120 zł (97,8%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 22 Maja 2021

Zakończenie: 30 Listopada 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

To zbiórka na samo jedzenie. Policzyliśmy i nagłaśniamy, ile potrzebujemy miesięcznie, żeby nakarmić naszą gromadę. 

Psy na zdjęciach to tylko część podopiecznych Fundacji "Duch Leona", bo w sumie jest ich prawie siedemdziesiąt. To głównie psy duże i olbrzymie. Najczęstszym pytaniem, które słyszymy na spacerze, idąc z choćby jednym wielkim psem jest: "a ile taki pies je?" No właśnie. Dużo je.

Na jedzeniu nie możemy oszczędzać, ponieważ to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia - szczególnie  u psów poważnie chorych lub starych, a takich w Duchu nie brakuje. Wielu naszych podopiecznych jest na specjalnej  diecie, do tego dostają jeszcze  leki i różnego rodzaju suplementy.

Podstawowy posiłek składa się tu z bardzo dużej ilości codziennie gotowanych warzyw i dobrej jakości surowego mięsa, a wszystko to w ilości dopasowanej do potrzeb konkretnego psa. Jako że nasze psy nie spędzają życia w kojcach, tylko na dużym kilkuhektarowym terenie, a do tego codziennie chodzą na długie spacery, to ich zapotrzebowanie na jedzenie jest naprawdę godne wygłodniałych lwów.  

Przyjmijmy średnio kilkanaście złotych dziennie na jedzenie dla jednego psa (OK, nasze maluchy - jest ich kilka - jedzą mniej, ale te największe i te w trakcie rekonwalescencji odpowiednio więcej) - razy siedemdziesiąt psów razy trzydzieści dni - i mamy prawie czterdzieści tysięcy. Co miesiąc! Na jedzenie! A to oczywiście tylko część kosztów utrzymania psów, bo na długiej liście są leki, suplementy, środki czystości, materace, opał, energia elektryczna, paliwo, wizyty u weterynarzy, badania, zabiegi, operacje...

Zachęcamy do udziału w tej zbiórce - wpłat na jedną pełną michę lub kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt. Może potraktują to Państwo jak ugoszczenie niepodziewanego, wirtualnego  gościa? Może ktoś skusi się na pełną lub częściową adopcję wirtualną któregoś z naszych podopiecznych? ZAPRASZAMY!

Z góry dziękujemy za każdy rodzaj pomocy <3

Pomogli

Ładuję...

Organizator
18 aktualnych zbiórek
154 zakończone zbiórki
Wsparło 798 osób
39 120 zł (97,8%)
Adopcje