W Przytulisku pilnie potrzebna nowa pralka!

Zbiórka zakończona
Wsparło 50 osób
2 920 zł (73%)

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2023

Zakończenie: 16 Lutego 2023

Godzina: 20:01

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
24 Stycznia 2023, 07:12
potrzebna pralka przemysłowa

Zwiększamy kwotę zbiórki i jednocześnie termin jej zakończenia, bo na razie dostaniemy pralkę używaną, a okazało się, że nasze problemy  z pralkami wynikają z tego, że przy naszych ilościach prania powinniśmy używać pralki przemysłowej. Te zwykłe dlatego krótko wytrzymują, że nie sa produkowane dla takich celów, nadają sie do użytku domowego.

Z góry dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierają, a tym samym nasze bezdomniaki. Wszyscy lubimy suche, czyste posłania, tym bardziej nasze kociaki ze szpitalika, czy porzucone szczeniaki pojawiające sie co roku - wyrzucone w kartonach czy przy drodze. Dzięki Wam, zanim znajdziemy im domy, maja choć namiastke tego domu, podobnie jak nasi psi i koci rezydenci!

Przytulisko w Głubczycach potrzebuje nowej pralki, by utrzymać w czystości zwierzęce legowiska, kocyki dla chorych zwierzaków. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w zakupie tego niezbędnego sprzętu.

Od jakiegoś czasu nie mamy pralki i musimy prać w domu w swoich prywatnych. Używany sprzęt, którym jesteśmy obdarowywani, i za który serdecznie dziękujemy, nie wytrzymuje ilości jakie mamy do prania i szybko przestaje działać.

W naszym przytulisku znajdują się chore zwierzęta, które muszą mieć czyste kocyki, a i zdrowe nie gardzą pachnącym kocem. Mamy teraz 20 psów i ponad 40 kotów, a więc też masę prania. Wiemy jak ciężko jest dziś każdemu, bo sami doświadczamy wielkiego kryzysu, ale już dłużej nie damy rady.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, bo złotówka do złotówki i nazbiera się potrzebna kwota. Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
21 zakończonych zbiórek
Wsparło 50 osób
2 920 zł (73%)