Stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin

Stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin

Reprezentant Marta Dargiel

E-mail ttbszczecin@gmail.com

Telefon 607824649

Lokalizacja Szczecin, zachodniopomorskie

Stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa powstało z myślą o bezdomnych czworonogach, głównie psach typu bull - amstaff, pit bull, bullterrier, które porzucone, znalezione lub przebywające w schroniskach czekają na pełną miskę, ciepły kąt i miłość, której w takich sytuacjach najbardziej potrzebują.
 
Zajmujemy się psami, które mieszkają w złych warunkach, a ich właściciele nie wywiązują się dobrze ze swoich obowiązków, łamiąc na różne sposoby ustawę o ochronie zwierząt.
 
Poprzez naszą działalność staramy się zmienić ludzką mentalność i nastawienie do wizerunku „psa mordercy”, którego łatką naznaczono te rasy. Te krzywdzące stereotypy oraz irracjonalny ludzki strach, są powodem cierpienia, okaleczania i mordowania tych wspaniałych zwierząt.
 
Każdy z psów znajdujących się pod naszą opieką jest poznawany pod kątem charakteru, osobowości, wymagań fizycznych i zdrowia. Wielu z naszych czworonożnych podopiecznych wymaga opieki weterynaryjnej, a nawet hospitalizacji. Na szczęście są i tacy, którzy wymagają tylko podtuczenia i dużej dawki miłości.
 
Z każdym z naszych podopiecznych związujemy się emocjonalnie i czujemy się za nich odpowiedzialni. Znając ich zachowanie oraz nawyki, możemy pomóc w pierwszych, najtrudniejszych dla psa dniach w nowym domu. Pamiętajcie, nie zostajecie z psem sami, zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc!
 
Możecie wesprzeć nasze psiaki datkiem pieniężnym lub rzeczowym, ale nie jest to obowiązkowe i zależy tylko i wyłącznie od Waszej dobrej woli! Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu, jesteśmy w stanie pomagać wielu psom pokrzywdzonym przez los. Im większe mamy zaplecze finansowe, tym więcej bezdomnych psów może ocalić życie oraz znaleźć szczęśliwy i bezpieczny dom.
 
Nie zatrudniamy ludzi, nie mamy etatów, wszelkie nasze działania są czysto wolontariackie, bez wynagrodzenia finansowego czy rzeczowego. Dzięki temu, każdą otrzymaną od Was złotówkę, możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na potrzeby naszych podopiecznych.