Na wariata - stawiamy wszystko na zwierzaki!

Agnieszka Zera
organizator skarbonki

Kochani! To ostatnie chwile konkursu, ale czy to znaczy, że się spóźniliśmy? Po pierwsze wciąż możemy wygrać, a po drugie... Stawiamy na zwierzaki, dlatego czasami na internety czasu braknie ;)

Anonimowa Pomagaczka

Jest wiele opcji, żeby ten konkurs wygrać. Bo być może Basieńska znajdzie nowy dom dzięki temu, że ktoś dowie się o istnieniu szalonego kucyka, który zawsze wszędzie się spieszy?

Anonimowa Pomagaczka

A może Wiarus - skarłowaciały hucuł w bardzo poważnym już wieku - stanie się charakterrrrystyczną ozdobą jakiejś stajni?

Anonimowa Pomagaczka

Albo Złota... Niby ma już swoje lata, ale w głowie nadal fiołki. Uraz miednicy wykluczył ją ze startów w zawodach skokowych, ale nic nie może jej wykluczyć z konkursu na najsłodszego słodziaka wśród hafligerskich starszych pań!

Anonimowa Pomagaczka

No i nasz główny bohater - Złoty w nieco bardziej poważnym wydaniu ;) Tylko nie dajcie się zmylić. Fakt, że "nie posiada" przednich nóg i że został kilka lat temu skazany na śmierć, wcale nie przeszkadza mu w byciu wesołym przystojniachą. 

Anonimowa Pomagaczka

Nie można zapomnieć o psiakach! One też czekają. Na domki i na miseczek zapełnienie... Kochani! Jest co robić! Przyłączcie się do nas <3

Wsparli

20 zł

Pani od skarpetek ;))

Jesteśmy z Wami :)
40 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anna

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
402 zł
Wsparło 29 osób