Za chwilę zabraknie nam pieniędzy na dalszą pomoc... Co zrobimy, gdy trafią się kolejne potrzebujące zwierzęta?

Wsparło 721 osób
40 505 zł (40,5%)
Brakuje jeszcze 59 495 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Marca 2023

Zakończenie: 20 Maja 2023

Godzina: 10:00

Przytulisko Głowno. Z czym Wam się kojarzy to miejsce?

Nam przede wszystkim z ostoją… domem. To tutaj trafiają zwierzęta, które zostały skrzywdzone przez człowieka, jest to również miejsce w którym każde bezbronne istnienie ma szanse na nowy początek.

Nie potrafimy odmówić pomocy. Nawet gdy schronisko pęka w szwach, głowimy się, co zrobić, żeby nie pozostawić żadnego czworonoga bez opieki.

Mieliśmy mnóstwo przypadków, gdzie po wypadku komunikacyjnym, właściciele zrzekali się zwierząt, kazali po prostu uśpić swojego przyjaciela… Były sytuacje, że podrzucano nam skrzynkę z kociętami pod bramę. Zwierzęta znajdowane w lesie, na poboczach dróg lub porzucane przez właścicieli, bo nagle stają się już niepotrzebne.

Przyjmujemy też chore zwierzęta z Ukrainy - pojechaliśmy do kraju objętego wojną, aby pomoc.
Nasz Patrol Interwencyjny przemierza kilometry, aby zerwać łańcuchy z szyi uwięzionego psa… 

Sami widzicie, że nie jesteśmy obojętni. Zwierzęta które trafiają do nas bardzo często wymagają operacji, całodobowej opieki w szpitalu, konsultacji u najlepszych specjalistów w Polsce, specjalistycznych badań oraz rehabilitacji. Nie wahamy się ani chwili i robimy  wszystko, żeby zwierzę znów mogło być zdrowe i sprawne.

Codziennie pracownicy i wolontariusze stają ramię w ramię, aby tym upodlonym zwierzętom nieść pomoc... Pokazywać, że nie każdy człowiek jest zły, a dotyk nie zawsze boli. Pomagamy im wyjść z traumy oraz lęku przed człowiekiem.

Szukając nowych domów, robimy wszystko, żeby w końcu zaznały miłość i opiekę, której tak bardzo potrzebują. Dla nas nie liczą się przebyte kilometry, aby zwierzęta rozpoczęły cudowne życie jesteśmy w stanie pojechać z nimi do każdego miejsca w Polsce.

Teraz potrzebujemy tego samego od Was! Pod opieką Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Arkadia w Głownie jest 80 psów i 40 kotów. Nasze schronisko po raz kolejny ma gigantyczne problemy finansowe. Musimy opłacić faktury za leczenie zwierząt oraz  leczyć na bieżąco czworonogi, które codziennie do nas przyjeżdżają.

Nie martwimy się o siebie, martwimy się o te wszystkie psy i koty, które są pod naszą opieką. Mamy podejść do boksu ze sparaliżowaną sunią i powiedzieć jej: Masza, nie możemy Ci już pomóc... Nie mamy za co? Nie poddamy się! To, co robimy, robimy dla czterech łapek!!

Dlatego prosimy Was… nie… błagamy Was o pomoc! Bez tego będziemy musieli zamknąć Przytulisko Głowno, które jest azylem dla skrzywdzonych. Pomożecie nam ocalić naszych podopiecznych?

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
234 zakończone zbiórki
Wsparło 721 osób
40 505 zł (40,5%)
Brakuje jeszcze 59 495 zł
Adopcje