"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla k...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Nasze Koty Fundacja "Na Zdrowie"

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przebywające pod opieką Fundacji "Na Zdrowie" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom powstała w marcu 2017 roku. Celem naszego zakresu działań jest zapewnienie opieki dla kotów, których właściciele z powodów zdrowotnych nie mogą utrzymywać, posiadać, pielęgnować, żywić; pomoc kotom chorym i wolnożyjącym oraz zapobieganie bezdomności kotów. Zwracamy szczególną uwagę na społeczny problem porzucania zwierząt związany z sytuacją zdrowotną osób starszych lub ich śmiercią. W roku 2018 stworzyliśmy w siedzibie naszej fundacji szpitalik „Kocia Przystań” do którego trafiają koty chore, pokrzywdzone i bezdomne. Koty te otaczamy opieką i miłością, leczymy, sterylizujemy i przygotowujemy do adopcji. Szukamy dla nich nowych, dobrych domów. Pod naszą opieką mamy nie tylko koty przebywające w naszym szpitaliku, ale również koty wolnożyjące na krakowskich osiedlach, koty wolnożyjące na terenach wiejskich, gdzie starsi ludzie je dokarmiają, koty u osób starszych, niepełnosprawnych, których nie stać na utrzymanie, wyżywienie i leczenie swoich pupili. Ponadto, propagujemy na terenach wiejskich sterylizację kotów, dystrybuujemy materiały informacyjne, dopłacamy do sterylizacji kotów.

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Powodzenia w realizacji kocich projektów <3
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
2%
100 zł Wsparły 4 osoby CEL: 5 000 ZŁ