Urodzinowa zbiórka dla podopiecznych

Daria Szulc
organizator skarbonki

Kochani moi ☺️

Niedługo moje urodziny w planach było utworzenie zbiórki na rzecz organizacji charytatywnej,  jednak aktualna sytuacja zdrowotna  "mojej" cudownej Różyczki jest taka, że tworzę zbiórkę dla niej. Kwota do zebrania nie jest mała, ale mam nadzieję że się uda.

Dlatego proszę Was moi Kochani o wsparcie szczegóły poniżej

Róża, Różyczka, Różańka tudzież Taranem zwana bywa. Cudna, dostojna, ostoja spokoju, która dodatkowo myśli, że jest malutka.  Uwielbia się tulić, kocha jeść, dodatkowo pełni funkcję wyciskacza soków ze spienianiem włącznie.
Róża to 25-letni koń fryzyjski, do Stowarzyszenie Lucky Horses trafiła w 2018 roku po wykupieniu od handlarza, rozdzielona z córką ze względu na silne zwyrodnienie stawu koronowego. Ogromne problemy ze stawami, zły stan kopyt i ogromny ból powodowały, że rokowania były słabe. Jednak dzięki wielu cudownym ludziom udało się sprawić, że Róża chodzi.
Moja przygoda z Lucky Horses, z Kinga Stachowiak i jej podopiecznymi zaczęła się już dłuższy czas temu, od tego roku mogę jednak poświęcić więcej czasu by być tam fizycznie.
Miłość do Róży była miłością od pierwszego momentu ❤️ od lipca jest moim "dzieckiem adopcyjnym", podobno najbardziej rozpieszczonym i rozwydrzonym na  pastwisku

Ponad 2 lata znajomości z Różą uświadamiają mi jak bardzo się ona "postarzała" coraz częściej jej pozycja ciała uwidacznia słabe mięśnie grzbietu a chodzenie sprawia jej trudność w oczach częściej dostrzegam zmęczenie. Dodatkowo jesienno zimowa aura również nie będzie w tym roku sprzymierzeńcem Róży i jej problemów zdrowotnych.

Dodatkowo ochraniacze które są w stanie pomóc Róży będą również pomagały innym ze Stowarzyszenia. Terapia magnetyczna u koni wykorzystywana jest z powodzeniem od wielu lat, a ochraniacze firmy Veredus są przeznaczone do intensywnej terapii

Poniżej wklejam linki do opisu samych ochraniaczy
https://www.equishop.com/pl/ochraniacze-magnetyczn e-dla-konia/1399-veredus-ochraniacze-magnetyczne-m agnetik-4-hours-przod.html 

https://www.equishop.com/pl/ochraniacze-magnetyczn e-dla-konia/1400-veredus-ochraniacze-magnetyczne-m agnetik-4-hours-tyl.html

I jak to ja oczywiście porwałam się z motyką na słońce ponieważ ochraniacze są już w drodze (dzięki uprzejmości sklepu będą w piątek na miejscu - rozmiar L sprowadzany na zamówienie zza granicy - więc tak naprawdę kwota 2000 zł która jest do zapłaty trochę mnie przeraża ale wierzę w moc Facebooka no i liczę na Waszą pomoc Kochani)

Daria Szulc

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

240 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Macho

Happy Birthday ❤️
50 zł

Tofik życzy 100 lat😀

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
68%
1 365 zł Wsparło 13 osób CEL: 2 000 ZŁ
Wesprzyj