Fundacja Na wózku Aresa

Reprezentant Michał Sikora

E-mail nawozkuaresa@gmail.com

Telefon 508007631

Lokalizacja Gąsawa, kujawsko-pomorskie

Kiedy Ares znalazł nowy dom, nikt nie zakładał tego co wydarzreyło się później.

Jego historia wraz  ogromną pogodą ducha mimo swej niepełnosprawności sprawiła, że trzeba było ruszyć i zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego właśnie powstała Fundacja.

Działamy zupełnie inaczej niż inni. Wiemy, jak wiele zła i smutku otacza nas. Dlatego przyświeca nam idea promowania pogody ducha i szczęścia. Nawet w nieszczęściu jakie spotkało Aresa.

To, co nam przyświeca- to właśnie wiezienie tej radości.


Nasza Fundacja działa w oparciu o crowdfunding. Jest to nowe i świeże podejście do tematu zbierania funduszy na działalność charytatywną. 


Staramy się zainteresować nami naszych darczyńców w nowatorski i wyjątkowy sposób. Pokazujemy nasze zwariowane przygody i organizujemy różnego rodzaju akcje, podczas których zbieramy fundusze. 


Następnie, zebrane środki przekazujemy tylko na cele, które sami jesteśmy w stanie zweryfikować. Jednocześnie kierujemy się zasadą, iż nigdy nie przekazujemy pieniędzy.

Sami płacimy za usługi niosące pomoc.

Sami również, zakupujemy towary dla potrzebujących zwierzaków. 

Dzięki takiemu podejściu żadna osoba, która przekazuje swoje pieniądze, nie musi obawiać się o to, że zostanie oszukana a my dajemy gwarancję, że każda wpłacona nam złotówka zostanie przeznaczona tylko na zweryfikowane projekty i prawdziwie potrzebujące zwierzęta.