Na zdrowie naszych podopiecznych!

Wsparło 125 osób
5 792 zł (19,3%)
Brakuje jeszcze 24 208 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Marca 2024

Zakończenie: 31 Maja 2025

Godzina: 23:59

Na zdrowie naszych podopiecznych! Drodzy miłośnicy zwierząt!

W naszym schronisku przebywa aktualnie około 160 psiaków. Wiele z nich to zwierzęta po przejściach, wymagające specjalnej diety, leczenia. Na ten moment karmy specjalistycznej potrzebują aż 24 psiaki. Jest to karma typu Hepatic, dla zwierząt mających problemy z wątrobą, karma typu Gastrointestinal dla psiaków z przewlekłą lub ostrą biegunką, zapaleniem błony śluzowej żołądka.

Mapet - psiak, który musi otrzymywać wyłącznie karmę typu Hepatic

Dragon - musi otrzymywać wyłącznie karmę typu Gastrointestinal Low Fat

Dwa psiaki - Marlon oraz Dragon otrzymują karmę typu Gastrointestinal Low Fat, oba psiaki chorują na niewydolnosć trzustki. Karma typu Hypoallergenic  jest na wagę złota dla psiaków z problemami alergicznymi. Jeden worek wyżej wymienionych karm to koszt około 300 złotych. Biorąc pod uwagę ilość potrzebujących zwierząt są to naprawdę ogromne koszta co miesiąc.

Szczepan - musi otrzymywać wyłącznie karmę typu GastroIntestinal

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wsparcia naszej zbiórki na karmę specjalistyczną dla psiaków przebywających pod naszą opieką, które potrzebują diety specjalnej. Nasi czworonożni podopieczni cierpią na różnego rodzaju problemy zdrowotne, dlatego konieczne jest dostarczanie im odpowiednio zbilansowanego pożywienia.

Ramzes - musi otrzymywać wyłącznie karmę typu Hypoallergenic

Znajdujące się u nas psy wymagają specjalnego rodzaju karmy, która zapewni im pełnowartościowe składniki odżywcze i pomoże w leczeniu ich dolegliwości. Dla niektórych zwierząt dieta jest kluczowym elementem poprawy ich stanu zdrowia, dlatego tak ważne jest, abyśmy mieli zapewnioną odpowiednią ilość karmy specjalistycznej.

Prosimy o Wasze wsparcie w postaci dobrowolnej wpłaty na zakup karmy dla naszych psów. Każda złotówka będzie miała ogromne znaczenie dla poprawy warunków życia naszych podopiecznych. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli zapewnić im niezbędną opiekę i wsparcie.

Blue - musi otrzymywać wyłącznie karmę typu Hypoallergenic

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie oraz za okazane serce dla zwierząt schroniskowych. Liczymy, że razem damy naszym czworonożnym przyjaciołom szansę na lepsze życie i zdrowie w oczekiwaniu na nowe, kochające domy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
49 zakończonych zbiórek
Wsparło 125 osób
5 792 zł (19,3%)
Brakuje jeszcze 24 208 zł
Adopcje