ratujmy Nelę

Zbiórka zakończona
Wsparło 45 osób
1 519 zł (75,95%)

Rozpoczęcie: 9 Maja 2023

Zakończenie: 13 Czerwca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
30 Maja 2023, 21:47
Dalsze leczenie

W ubiegłym tygodniu Nela przeszła dwa zabiegi: usunięcia chorych zębów i kastracji. Przy okazji tego druguego doktor Rafał usunął śrut z jelita. Teraz będzie już tylko lepiej :) 

Nela to koteczka, którą próbowaliśmy złapać prawie miesiąc. Dostaliśmy zawiadomienie o kotce w bardzo złym stanie, z dużymi ubytkami sierści, bardzo nieufnej i wystraszonej. Trochę trwało nim udało się ją odłowić i gdy wreszcie trafiła do lekarza — z chorobą skóry, okazało się, że brak futerka to najmniejszy problem. Nela to kolejny kot, do którego ktoś strzelał 😖😢

Ma przebite płuco i jelito (śrut widać na zdjęciach rentgenowskich, to te jasne punkty). Nie wiemy jakim cudem żyje. Jej szanse na przeżycie lekarz oceniał jako niewielkie. Ale Nela chce żyć i walczy z całych sił wychudzonego, obolałego ciałka. A my będziemy walczyć z nią. Jej leczenie będzie długie, ale ufamy, że z Waszą pomocą uszczęśliwimy Nelę i naprawimy krzywdę, którą wyrządził jej jakiś zwyrodnialec. Nela jest spokojna, pięknie zjada lekarstwa, ma apetyt i powoli zaczyna pozwalać się głaskać. Jej uroda zachwyca. Futerko odrośnie, a rany zagoją się. Kiedy będzie gotowa, znajdziemy dla niej kochający dom, obiecaliśmy jej, że już nie będzie bać się i cierpieć.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 45 osób
1 519 zł (75,95%)