Zbieramy na leczenie!

PILNE!
2 dni do końca
Wsparły 694 osoby
43 391 zł (86,78%)
Brakuje jeszcze 6 609 zł

Rozpoczęcie: 24 Marca 2024

Zakończenie: 15 Lipca 2024

Godzina: 23:59

Ta zbiórka jest na leczenie między innymi tych psów, które są na zdjęciach. Jednak nie znajdziecie tu krwi. Pokazujemy psy, które są chore, wymagają leczenia i specjalistycznej opieki, jednak uznajemy, że naszym zadaniem jest sprawić, żeby ich życie było jak najszczęśliwsze. I to robimy.

W Duchu jest wiele psów, które potrzebują stałego leczenia. Jedne mają nowotwory, inne cierpią na przewlekłe choroby serce, jeszcze inne mają kłopoty z układem pokarmowym, problemy ortopedyczne, urologiczne, okulisyczne czy skórne. Część z nich jest stara i ich dolegliwości związane są z wiekiem.

Niektóre miały wcześniej tak złe życie, że teraz po latach zaniedbań musimy doprowadzić ich organizmy do względnie stabilnego stanu i sprawić by nie cierpiały.

Muszą codziennie dostawać leki i suplementy. Trzeba je też regularnie badać i monitorować, czy ich stan się polepsza, pogarsza czy też pozostaje constans. 

Niestety, zważywszy na wielkość i masę naszych podopiecznych, poza opieką i naszym oddaniem, wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc na leczenie, zapewnienie dobrego życia i godnej starości dla duchowych psów.  

Wspólnie możemy sprawić, żeby nie cierpiały.

Z całego serca dziękujemy za każdy gest dobrej woli <3 <3 <3 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
69 aktualnych zbiórek
184 zakończone zbiórki
2 dni do końca
Wsparły 694 osoby
43 391 zł (86,78%)
Brakuje jeszcze 6 609 zł