„Nieadopciaki” Fundacji Bono

Zbiórka zakończona
Wsparły 72 osoby
5 180 zł (103,6%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Marca 2023

Zakończenie: 11 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani prosimy Was o pomoc naszym psom nieadopcyjnym. Niestety sytuacja finansowa zmusza nas do zorganizowania zbiórki. Pieniądze z 1% sie skończyły, nowe będą dopiero w lipcu i do tego czasu musimy jakoś dotrwać. Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów utrzymania psów nieadopcyjnych i trudno adopcyjnych zamieszkujace w Fundacja BONO, Pomoc podhalanom w potrzebie.
Większość z nich przebywa u nas kilka lat. Jedne są chore, inne stare, jeszcze inne mają zniszczoną psychike i są mniej lub bardziej kłopotliwe, agresywne.
Psy przebywaja w hotelikach, ktorych koszty utrzymania to średnio 700 zł miesiecznie. Mamy w tej chwili 6 takich psów. Jak je utrzymywać ?
My staramy się dać im w hotelach namiastkę domu, one to tak zresztą traktują w końcu ze swoimi opiekunami nawiązały kontakt, zazwyczaj są to psy akceptujące jedna, dwie osoby. Mają pełna michę, są zadbane, leczone. Nie wiedzą, że nie mają domu, są w hotelikach z behawiorystyczna opieką i to fundacja jest ich domem. Kazdy z tych psów to osobna historia, nieraz mniej lub bardziej tragiczna.
Wspomóż nasze działania i pomóż nam pomagać.

LEOŚ, DINO, BACIAR, BASIOR, FOKUS i GAJA proszą o pomoc .

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
13 zakończonych zbiórek
Wsparły 72 osoby
5 180 zł (103,6%)
Adopcje