Nie ma czasu do stracenia, wesprzyj Fabrykę M...

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Witajcie!

Fabryka Mruczenia to grupa wolontariuszy Fundacji Prawnej Ochrony Zwierząt Lex Nova, która zajmuje się pomocą kotom.

Obecnie pod swoimi skrzydłami mamy kilka kotów, które potrzebują leczenia weterynaryjnego. Niektórzy z naszych podopiecznych przeszli już w całości lub części leczenie za które spływają teraz do nas faktury. Niektóre koty generują bardzo duże koszty (np. leczenie Majstra w połowie kwietnia wyniosło tysiąc złoty, a jego leczenie jeszcze się nie zakończyło). Mniejsze rachunki kiedy zbierze się ich kilka nagle sumują się na kwoty, które z trudem możemy na bieżąco opłacać.

Oto niektórzy z podopiecznych Fabryki na których zbieramy pieniądze na dalsze leczenie lub opłatę zaległych zobowiązań w klinikach:

Majster (czarno biały kocurek na zdjęciu) trafił do nas ze świerzbowcem, kocim katarem, zapaleniem skóry które spowodowało liczne wyłysienia. Jego stan zdrowia wymagał codziennych wizyt w klinice w celu podawania antybiotyków.  Dodatkowo okazało się, że choruje na FIV. Obecnie Majster dostał zapalenia pęcherza, które leczymy.

Impuls (szaraczek ze zdjęcia) został złapany 30 kwietnia 2015 r. w ramach interwencji z niebezpiecznej okolicy – koty zostały uwięzione na obmurowanym terenie. Kocur jest wychudzony, ma rany na głowie i karku. Przewieźliśmy go do kliniki gdzie poddany został podstawowym badaniom oraz kastracji.  Czeka go z pewnością długi okres leczenia oraz socjalizacji.

Melka poddana była zabiegowi wyrwania dwóch zębów, miała silny stan zapalny jamy ustnej przez co musiała przyjmować antybiotyk.

Tosiu został znaleziony z raną przy ogonie. Wdrożyliśmy leczenie antybiotykami, przeszedł również zabieg kastracji.

Kira została złapana przy ruchliwej ulicy w Poznaniu. Niestety po badaniach okazało się, że jest ona nosicielką FIV .

Dlatego zakładamy specjalna zbiórkę na siepomaga i bardzo liczymy na Waszą pomoc!

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Na pewno się przyda,powodzenia
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pomaganie jest cool!
3 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Trzymam kciuki za Was!

Pokaż więcej

89%
2 693 zł Wsparło 69 osób CEL: 3 000 ZŁ