Nora z ropomaciczem

Zbiórka zakończona
Big 44790ae1 a3ec 4ab7 a979 8766e85b2f6b
Wsparło 448 osób
3 455 zł (101,62%)

Rozpoczęcie: 02 Lipca 2018

Zakończenie: 13 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

[Aktualizacja 6.07.2018]

Koszty leczenia na dzień dziejszy osiągnęły 3847 zł. Do kosztu tego musimy doliczyć koneiczny tomograf, który Nora musi mieć w najbliższych dniach wykonany. Po za zbiórką, prywatnie obecnie zebrano 950 zł.  W związku z powyższym do pokrycia kosztów za leczenie na dzień dzisiejszym potrzebujemy 3400 zł.

Z czym kojarzy nam się buda, łańcuch i pies? Dobrze myślicie - nasza Polska wieś. Jednak nie tym razem, ta buda wraz z psem na łańcuchu znajdowała się na bliskich peryferiach Poznania.

Sytuacja Nory wyszła na światło dzienne w momencie darmowego szczepienia, które oferuje gmina. Nora czekała w swojej budzie na szczepienie, które było umówione, nie wiemy czy Boży palec nad nią czuwał, ale Pani technik nim wykonała rutynowe szczepienie, zmierzyła temperaturę. Gołym okiem było widać, że sunia jest w słabej kondycji.


Po dokładniejszych oględzinach okazało się, że temperatura ciała jest bardzo wysoka - rozpoznanie ropomacicze. Normalnym odruchem i myślą jest powiadomić odpowiednie organy, które są do tego powołane, aby udzieliły psu pomocy. Zostały wykonane telefony do wielu Fundacji w naszym rejonie. Niestety, żadna z nich nie pomoże.

Sunia nadal tam leżała w stanie ciężkim. Psa przejęła osoba prywatna, dla której chcemy udostępnić zbiórkę i pomóc w leczeniu Nory!

Nora trafiła do kliniki, stan określono jako bardzo ciężki, słabo rokujący, ośmioletnia sunia, wyniszczona i do tego zaawansowane ropomacicze. Lekarze nie dawali wielkich nadziei, tym bardziej że Nora zaczęła się przelewać w rękach, brak kontaktu z psem, wyniki tragiczne! Operacja zakwalifikowana jako ratująca życie.

Nora przeżyła operację, wybudziła się i przyjmuje jedzenie.

Potrzebna jest Wasza pomoc!

Na chwilę obecną rachunek za leczenie Nory to ponad 2250 zł. Prywatnie uzbierano dopiero 620 zł, a leczenie Nory jest w trakcie. Koszty będą duże, ale czy ona nie zasłużyła na to, aby mogła zaznać w życiu czegoś więcej niż łańcuch i buda?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 448 osób
3 455 zł (101,62%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość