Pomóż Norusowi dojść do zdrowia

Zbiórka zakończona
Wsparło 470 osób
3 745,04 zł (144,04%)

Rozpoczęcie: 25 Lutego 2020

Zakończenie: 7 Kwietnia 2020

Godzina: 02:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Norus to młody około pięcioletni mieszaniec owczarka niemieckiego. Błąkał się w grudniu 2019 r. w okolicy działek koło Radzymina. Był wychudzony i kulejący. Należało go jak najszybciej przejąć przed Świętami Bożego Narodzenia i przed Nowym Rokiem, bo z całą pewnością sylwestrowa kanonada wypłoszyłaby Norusa z tego miejsca i los psa byłby przesądzony. Udało się go przejąć. Jest pod opieką Fundacji w Obronie Zwierząt „MAJA”.

Został przebadany klinicznie przez lek. wet. Wojciecha Czerwieckiego, oznakowany mikroczipem. W następnej kolejności badał go okulista lek. wet. J. Garncarz, który stwierdził, że pies przeszedł wielokrotne stany zapalne oczu, które wynikało z braku m.in.  pokarmu i warunków, w jakich przebywał.

Następnie odbyła się konsultacja ortopedyczna u lek. wet. Pawła Kowalczyka. Norus ma zerwane więzadło krzyżowe w kolanie i cierpi na ostry ból z powodu stanu zapalnego (wykonano dodatkowo RTG kolana). Konieczny jest zabieg, który również zlikwiduje ból. Koszt – 3600 zł. W chwili obecnej udało się pozyskać 1000 zł. Zwracamy się z gorącą prośbą: pomóżmy Norusowi dojść do zdrowia.

Norus okazał się fantastycznym psem i szykowany jest do adopcji.

Norus jest pacjentem ortopedy lek. wet. Piotra Kowalczyka - Lecznica Multiwet tel. 22 841 40 22.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 470 osób
3 745,04 zł (144,04%)