Dramat❗ BŁAGAMY RATUJCIE NAS!💔 Już raz byliśmy w piekle😭

Wsparło 1 128 osób
80 190 zł (100,23%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 28 Marca 2023

Zakończenie: 15 Czerwca 2023

Godzina: 21:26

Bardzo dziękuję Wszystkim za wsparcie i pomoc, a szczególnie Anonimowemu Pomagaczowi, na którego moje Stowarzyszenie może zawsze liczyć.

Wasz udział w ratowaniu życia, przywracaniu godności i ofiarowaniu szczęścia tym biednym zwierzętom jest PRZEOGROMNY!

Będę na bieżąco wstawiać zdjęcia z prac toczących się na nowym terenie przytuliska.

Znalazłam miejsce na Ziemi dla moich "Kudłatych"!!!

Oto nowa, kupiona przez Stowarzyszenie działka, która wymagała dużo pracy, adaptacji terenu do potrzeb piesków i nakładów finansowych. To właśnie tu Kudłatki zyskały swój bezpieczny azyl, miejsce, gdzie nie będzie już strachu o jutro, o każdy kolejny dzień. To miejsce wyjątkowe, ciepłe, bezpieczne, pełne miłości dla moich czworonożnych podopiecznych. Takie było moje marzenie, które właśnie powoli się spełnia!

Jeszcze wiele brakuje do tego, by stworzyć prawdziwie przyjazne miejsce dla psiaków, ale się nie poddaję! Entuzjazm, zapał do pracy i miłość do tego miejsca potęguje działania!

Powstaje solidne, betonowe ogrodzenie, nie do sforsowania nawet dla dużego psa! To ochrona nie tylko dla pięknego terenu, ale głównie dla czworonogów, bo zależy mi na ich bezpieczeństwie.

Teren ze strefą zieleni został przeznaczony wyłącznie pod domki dla piesków (domki w trakcie robót), które zagwarantują komfort, dadzą odpowiednie schronienie zwierzakom zarówno latem, jak i zimą.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
67 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 128 osób
80 190 zł (100,23%)
Adopcje