Na nowy anacondowóz!

Zbiórka zakończona
Wsparło 89 osób
4 882 zł (28,71%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 12 Czerwca 2023

Zakończenie: 10 Listopada 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
18 Października 2023, 14:42
Mamy samochód!!!

Drodzy Darczyńcy, ogromnie dziękujemy za okazane wsparcie! Kolejny raz pokazaliście nam, że możemy na Was liczyć - co bardzo nas cieszy i motywuje do dalszego działania na rzecz zwierząt.
Jak część z Was zdążyła już pewnie zauważyć, jakiś czas temu znalazł się cudowny człowiek, który postanowił podarować nam samochód. Co za tym idzie - zbiórka na nowy samochód jest nieaktualna. I tu pada pytanie - co z zebranymi do tej pory środkami? No właśnie... Nieśmiało pomyśleliśmy, że można by wykorzystać te środki na leczenie zwierząt, które są pod naszą opieką (na dziś jest ich ponad 80). Zwracamy się do Was z pytaniem, co sądzicie o takim pomyśle? Jeśli jest ktoś, komu nie odpowiada przekazanie środków na leczenie zwierząt, prosimy o informację. Będziemy w takiej sytuacji kontaktować się z portalem Ratujemyzwierzaki, by środki zostały Wam zwrócone.

Serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami!

I stało się... Jesteśmy uziemieni. Kochani, wskrzeszaliśmy nasze leciwe auto wielokrotnie. Niestety tym razem nie ma już czego reanimować...

Nie da się naprawiać w nieskończoność auta, które z racji wieku, przejechanych kilometrów oraz miejsc, do których musiało dojechać, po prostu padło Próbowaliśmy wielokrotnie, korzystaliśmy z pomocy, remontowaliśmy, ale teraz, nawet specjaliści są już bezradni. Co gorsza, trzy prywatne auta wolontariuszy również uległy awariom... Przestaliśmy być mobilni Dla Fundacji pomagającej zwierzętom z terenu miasta oraz okolic to gwóźdź do trumny. Żeby podjechać do lecznicy z chorym kotem musimy korzystać z zewnętrznych usług przewozowych. A o jakichkolwiek wyjazdach w teren, w ogóle nie ma mowy. Sytuacja dawno nie była tak fatalna. Piszecie do nas na skrzynkę, a my mamy związane ręce...

Przepraszamy Was bardzo. Nie sądziliśmy, że nastanie taki dzień. W tej chwili ratunkiem nie jest już remont auta, a jedynie zakup takiego, które mogłoby posłużyć nam przez kolejne lata. Byśmy nadal mogli pomagać zaniedbanym pieskom, porzuconym i rannym kotom. Byśmy nadal mogli wspierać Was, empatycznych ludzi, którzy jesteście tak wrażliwi na krzywdę zwierząt. Bez Was nie ma nas. Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o pomoc finansową na zakup nowego auta. 

Wiemy, że zbliżają się wakacje i większość z Was odlicza już pewnie dni do urlopu , ale będziemy ogromnie wdzięczni każdej osobie, która wesprze naszą działalność, pochyli się nad losem potrzebujących naszej pomocy zwierząt i zasili naszą zbiórkę na nowy Anacondowóz. Razem możemy więcej!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
91 zakończonych zbiórek
Wsparło 89 osób
4 882 zł (28,71%)
Adopcje