Początek roku - nowe nadzieje, ale też nowe w...

Anna Kwiatkowska
organizator skarbonki

W ubiegłym roku Fundacja Agapeanimali pomogła ponad 200 kotom. Sterylizacje, szczepienia, odrobaczenia, badania, a często długie leczenie i zabiegi chirurgiczne... A także żwirek i karma. Wśród podopiecznych Fundacji były m.in. kotka Melancholia z FIV, kocurek Bernard z grzybicą oraz Roki i Malinka z połamanymi łapkami. W domach tymczasowych Fundacji mieszka także kilku kocich seniorów, którzy wymagają specjalistycznej karmy i rutynowych badań.

Wszystko to wiąże się ze sporymi kosztami.

Pod koniec roku przyszła faktura od jednego z weterynarzy współpracujących z Fundacją - ponad 7 000 zł. Zapłacenie takiej kwoty znacząco uszczupliło, praktycznie wyzerowało, stan konta. Pieniądze z 1% zaczną spływać dopiero w sierpniu, a do tego czasu trzeba działać. Zaraz zacznie się wiosna i telefon rozdzwoni się w sprawie sterylizacji. Podopieczni muszą coś jeść, a praktycznie codziennie pojawiają się kolejne koty w potrzebie, cały czas otrzymujemy prośby o pomoc weterynaryjną oraz karmę. Trudno odmawiać.

Zakładamy zbiórkę na kwotę właśnie 7 000 zł. Nie jest to mało, szczególnie jeśli trzeba taką kwotę zebrać. Ale to tylko jedna faktura, od jednego z weterynarzy. Razem damy radę!

Wsparli

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Co by się kotkom mrumkało radośnie
26,19 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
101%
3 148,19 zł Wsparły 82 osoby CEL: 3 100 ZŁ