Mary - musi pokryć koszty operacji oczu, by dalej czarować

Zbiórka zakończona
Wsparło 49 osób
2 000,92 zł (100,04%)

Rozpoczęcie: 16 Czerwca 2020

Zakończenie: 21 Maja 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
24 Września 2020, 22:43
operacja oczu i trudy życia

Mary jest świetnym, wesołym psem, rozgląda się za najlepszym na świecie domem adopcyjnym, ale na razie zbiera na pokrycie kosztów operacji oczu i na codzienne życie. Nie możesz adoptować psa realnie (czasem to wynik poczucia odpowiedzialności i dojrzałości - i bardzo dobrze) - adoptuj wirtualnie, choćby sam ogon! Dziękujemy w imieniu Mary!

Mary można śmiało nazwać ulubienicą publiczności – trafiła do Ducha pomimo braku miejsca i pieniędzy w fundacji, po tym gdy swą tragiczną sytuacją podbiła serca dobrych ludzi, a ci zrzucili się na jej przywiezienie i pierwsze wydatki związane z nowym życiem. Jest wdzięcznym, wesołym psem chętnie towarzyszącym człowiekowi, ale też z ciekawością uczestniczącym w psich zabawach, w spacerach, w całym życiu fundacji.

Ten sielankowy obrazek ma pewną skazę. Mary, choć jest młodym psem, ma problem z oczami – przeszła już jedną operację, jest pod obserwacją, by działać, gdyby potrzebny był kolejny zabieg.

Z tym wszystkim wiążą się oczywiście koszty – badań, przejazdów, samej operacji, leków, badań kontrolnych. Czy popularność Mary jest aktualna? Czy wystarczy, by zebrać środki na sfinansowanie badań i leczenia? Mamy taką nadzieję i gorąco prosimy o wsparcie tego fajnego psiska, by mogła bez przeszkód wypatrywać nowego domu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
33 aktualne zbiórki
107 zakończonych zbiórek
Wsparło 49 osób
2 000,92 zł (100,04%)