Jedzenie i picie sprawiało mu ból

Ldia Lewko
organizator skarbonki

Ten starszy piesek w typie Yorka jest pod nasza opieką. Maluch był zaniedbany, a stan jego uzębienia był w tragicznym stanie. Wszystkie zęby z ogromnym kamieniem, niektóre z nich po prostu ruszały się. Psiak dużo pił, przy czym sprawiało mu to problem, a przede wszystkim ból, podobnie było podczas jedzenia. Ciężko było patrzeć jak się męczy, a musiało to trwać  już dłuższy czas...

Na szczęście udało nam się uzyskać zrzeczenie pieska i mogliśmy szybko mu pomóc. W trakcie  zabiegu  okazało się, że niektóre z zębów podczas ich czyszczenia po prostu wychodziły z dziąseł.  Ostatecznie większość zębów trzeba było usunąć, wyczyszczono kły i tylko parę trzonowych.

Ldia Lewko

Tak wyglada uzębienie psiaka po zabiegu.

Ldia Lewko

Dotychczasowe koszty leczenia psiaka wyniosły 350 zł. Chcielibyśmy go też zaszczepić i odrobaczyć. Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Nasze konto świeci pustakami.  Środki z porzednich zbiórek poszły  na te cele, na które były zbierane. Trudno jest pomagać w takich sytuacjach jak ta nie posiadając srodków. Prosimy pomóżcie, każda złotówka sie liczy. Będziemy ogromnie wdzięczni.

Wsparli

20 zł

Joanna

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
20 zł Wsparła 1 osoba CEL: 300 ZŁ