Foresto i odrobaczenia dla świdnickich bezdomniaków!

Wsparło 10 osób
226 zł (4,1%)
Brakuje jeszcze 5 274 zł

Rozpoczęcie: 26 Maja 2023

Zakończenie: 30 Grudnia 2023

Godzina: 03:03

Czy wiecie, że w świdnickim schronisku nasze psiaki muszą stawić czoła pasażerom na gapę? Pasożyty nie śpią, czyhają na nasze futrzaki. To walka, której nie mogą podjąć samotnie, potrzebują naszego wsparcia!

Dlaczego to tak istotne? Odpowiedź jest prosta - zdrowe psy to szczęśliwe psy! Pchły i kleszcze powodują nie tylko nieprzyjemne swędzenie, ale mogą także przenosić groźne choroby. Pasożyty wewnętrzne osłabiają bezdomne psiaki, nie pozwalają im cieszyć się zdrowiem. Naszym celem jest zapewnić naszym czworonożnym przyjaciołom ochronę i komfort, aby mogły cieszyć się życiem bez tych dokuczliwych nieprzyjaciół.

Jednak aby osiągnąć ten cel, potrzebujemy Twojego wsparcia! Czy jesteś gotowy/a dołączyć do naszej misji? Razem możemy zdziałać naprawdę wiele! W naszym schronisku mamy 129 wspaniałych psiaków o łącznej masie ciała około 2450 kg. Ale nie martw się, nie musisz ich nosić na plecach! Dzięki Twojej hojności i środkom, które przekażesz na tę akcję, będziemy mogli zakupić niezbędne tabletki na odrobaczanie dla naszych podopiecznych.

Każda złotówka i każda tabletka, które przekazujesz, przyczyniają się do ich dobrostanu i szczęścia. Wspomóż naszą zbiórkę już dziś!  Razem przegonimy robale, pchły i kleszcze, dając naszym psiakom lepszą przyszłość! Jeśli chcesz zakupić wsparcie rzeczowe, proponujemy Ci zakup obroży Foresto, dla psów powyżej 8 kg m.c., dostarcz ją do nas i założymy ją któremuś farciarzowi.

Środki zgromadzone na zbiórce będą przeznaczane na zakup preparatów przeciw pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym oraz probiotyków dla zwierząt, które źle reagują na stres, choroby, żywienie w warunkach schroniska. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
10 zakończonych zbiórek
Wsparło 10 osób
226 zł (4,1%)
Brakuje jeszcze 5 274 zł