"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla p...

Fundacja "Ogon Do Góry"
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w V edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przebywajace pod opieką Fundacji "Ogon Do Góry" w Kołobrzegu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Łączy nas ogromna miłość do zwierząt i wszystko co robimy jest z myślą o nich i ich dobru. Połączyły nas zwierzęta, wszystkie poznałyśmy się podczas wolontariatu. Chcąc pomagać bardziej i z większą siłą stworzyłyśmy Fundację Ogon Do Góry. Naszym marzeniem jest by, wszystkie zwierzęta radośnie merdały zadowolonymi ogonami. Mamy ogromne plany i równie wielką nadzieję, że wszystkie je uda się zrealizować. Jednak nie uda nam się to bez pomocy ludzi. Najwyższa pora by powiedzieć, że pragniemy założyć schronisko dla zwierząt. Stworzyć miejsce, w którym wszystkie skrzywdzone zwierzęta znajdą miłość i opiekę oraz bezpieczne schronienie. Do tego celu potrzebne jest nam ogromne wsparcie darczyńców, gdyż prócz rąk do pracy, miłości do zwierząt i miliona pomysłów nie mamy nic. W naszych planach także jest stworzenie patrolu dla zwierząt by, móc przeprowadzać interwencje. Chciałybyśmy także przeprowadzać szkolenia z zakresu pomocy zwierzętom. To co najważniejsze to fakt , iż nie chcemy skupiać się tylko na psach i kotach, chciałybyśmy pomagać wszystkim ogoniastym.

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Sylwia

10 zł

Magda

10 zł

p

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

2%
116 zł Wsparło 9 osób CEL: 5 000 ZŁ