OGRZEJ KOTA! Miauczykotki nie mogą zamarznąć! Pomóż nam ogrzać KOCIARNIĘ

Zbiórka zakończona
Wsparło 66 osób
3 250 zł (101,56%)

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2023

Zakończenie: 26 Lutego 2023

Godzina: 18:50

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

MIAUCZYKOTKI NIE MOGĄ ZAMARZNĄĆ! OGRZEJ KOTA!

Jest takie miejsce na Ziemi zwane „KOCIM PAŁACEM”…  Dokładnie w Pabianicach, gdzie działa Grupa Miauczykotek. W „Pałacu” obecnie przebywa prawie 50 kotów, ponieważ nasze domy tymczasowe są przepełnione… W pozostałych siedmiu mieszka druga 50-tka.

„Pałac”, to mocno powiedziane… Budynek jest w kiepskim stanie – wymaga generalnego remontu i przede wszystkim termomodernizacji. Za skromne środki, które pochodzą od naszych Darczyńców i z tego, co same dokładamy, zrobiłyśmy, co mogłyśmy… Przystosowałyśmy pomieszczenia na tyle, żeby w ogóle mogły przebywać tam jakiś zwierzaki i wykonałyśmy z pomocą fachowców instalację elektryczną spełniającą niezbędne wymogi techniczne.

Sytuacja finansowa Miauczykotka jest jednak TRAGICZNA! Brak pieniędzy na bieżące działania (leczenie i utrzymanie kotów), a samo utrzymanie „Pałacu” wymaga dużych nakładów. Jedynym sposobem zapewnienia jako takich warunków na przetrwanie zimy i danie szansy na adopcję tym kocim biedakom jest dogrzewanie budynku grzejnikami i matami elektrycznymi…  Utrzymujemy niewygórowaną temperaturę ok. 16-17oC, ale i tak koszty są wysokie. Jeśli nie będziemy grzać, koty będą chorować i trzeba będzie je leczyć… TO BŁĘDNE KOŁO… JESTEŚMY ZROZPACZONE!

Pierwszy rachunek za prąd, tylko za okres jesienny, załamał nas całkowicie… 3000 zł! To dla fundacji ogromna kwota! A CO BĘDZIE PO ZIMIE??? CO BĘDZIE PO WZROSTACH CEN ENERGII? Nie mamy pieniędzy na kolejny rachunek… Nie będziemy mogły zapewnić ciepła kociakom… BEZ WASZEJ POMOCY KOTY NIE PRZETRWAJĄ! Zaczną chorować, zwłaszcza te słabsze… A tyle wysiłku i pieniędzy kosztowało wcześniej doprowadzenie ich do dobrego stanu po różnych chorobach i wypadkach.

TYLKO WY – NASI KOCHANI DARCZYŃCY – MOŻECIE POMÓC W TEJ TRAGICZNEJ SYTUACJI! POMÓŻCIE NAM OGRZAĆ NASZE MIAUCZYKOTKI…

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Wsparło 66 osób
3 250 zł (101,56%)